Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zawsze odmłodzić się można, ja zastanawiam się czy swoją siwiznę nie przemalować na zielono :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hakuri napisał:

Kablem rozumiem wspierasz akcję "Bądź widoczny na drodze" :D

No co ty, jak w zielonej trawie zalegnie to raczej słuchawki za kamień będą uchodzić bo kabelek zniknie w zieleni trawy. Albo jak na trawkę pójdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kartonik napisał:

Też zrobiłem dzisiaj zakup okołomuzyczny. Fotel stoi przy biurku gdzie słucham sobie muzyczki siedząc na kompie :)

 

Mefisto.jpg

 

ale po co fotel... skoro siedzisz na kompie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesłuchawkowo, ale audio. Miał być Australijczyk, jest Duńczyk.

Przewalony niski bas, słodka góra, dźwięki się snują jak opary nad mokradłami...ale jak się tego kuna dobrze słucha! Średnica zjawiskowa, ciekawie wykreowana przestrzeń (mimo że u mnie nie ma na to absolutnie żadnych warunków akustycznych). Chyba wykon upadłej firmy zostaje, bo instrumenty i wokaliści wyłażą nie wiadomo skąd na pokój i gadają do mnie:ph34r:. Dawno nie słyszałem tak pojechanego dźwięku:woot: - jest super!

No i ma balans, strasznie audiofilsko...

 

IMG_20170516_222815.jpg

Edytowane przez audionanik
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Niesłuchawkowo, ale audio. Miał być Australijczyk, jest Duńczyk.

Przewalony niski bas, słodka góra, dźwięki się snują jak opary nad mokradłami...ale jak się tego kuna dobrze słucha! Średnica zjawiskowa, ciekawie wykreowana przestrzeń (mimo że u mnie nie ma na to absolutnie żadnych warunków akustycznych). Chyba wykon upadłej firmy zostaje, bo instrumenty i wokaliści wyłażą nie wiadomo skąd na pokój i gadają do mnie:ph34r:. Dawno nie słyszałem tak pojechanego dźwięku:woot: - jest super!

No i ma balans, strasznie audiofilsko...

 

IMG_20170516_222815.jpg

Jaki dokładnie model? W ciemno brałeś? Skąd to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ia60b, czyli z wejściami bal oprócz rca; widziałem kilka wersji modelu z tym symbolem, różniły się GAŁKĄ, terminalami, były spirit i nie-spirit...

Gość z Krakowa sprzedawał, to se wziąłem,a co się będę...czaruje audiofilsko, snuje opowieści z mchu i paproci...mie sie podoba.

Czas na odsłuch miałem, więc nie w ciemno...jeszcze oddać mogę, ale chyba nie chcę:).

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności