Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, grubbby napisał:


Wokalizy jako takiej nie slucham... a lepszych w tym segmencie funkcjonalnym znalezc cos nie moge ;)

Mówiąc o funkcjonalności masz na myśli to, że to słuchawki przenośne? Tego segmentu nie znam w ogóle, ale Listen stawiam wyżej w moim osobistym rankingu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o funkcjonalności masz na myśli to, że to słuchawki przenośne? Tego segmentu nie znam w ogóle, ale Listen stawiam wyżej w moim osobistym rankingu.

Przenosno - biurowo - hotelowe.
Oj listeny sporo nizej natomiast w mojej klasyfikacji. I preferencji osobistych jak i jakosciowo "obiektywnie"

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, grubbby napisał:


Przenosno - biurowo - hotelowe.
Oj listeny sporo nizej natomiast w mojej klasyfikacji. I preferencji osobistych jak i jakosciowo "obiektywnie"

Słucham głównie stacjonarnie więc w tym segmencie niewiele słuchałem. Ale przez tą powolność niskich tonów mi nie podeszły zupełnie. Są zbyt powolne i nie angażujące. Po prostu nie moje granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vonBaron napisał:

 

Są już wygrzane więc raczej mnie niczym już nie zaskoczą. Chyba nie wszystko musi mi się podobać prawda?

Pewnie nie musi. Ale w sumie "ryzykowałeś" przy tym zakupie. Bo te słuchawki albo się kocha,lubi,szanuje ;) albo nie lubi, nie znosi. Więc przed zakupem warto posłuchać.

Można też pobawić się z innymi kabelkami, na przykład zbalansowanymi albo srebrnymi. Można jak to ostatnio uczynił Westberg zaryzykować zmianę padów. 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Listen to PM3 chyba jak zamulone na górze grają?

Trochę jakby po HD800 posłuchać HD650...:P

Ta wyrazista, jasna góra bez sybilcji nadal mi imponuje w Listen...basik z resztą też...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie właśnie doszły AKG K550 mk2!

Chodziły za mną od jakiegoś czasu,mam i ja...

Na razie są fajne,szybkie, wcale nie jasne, mało scenowe, mało basowe, wokal ciut za daleko.

Jak pograją ze 100h zobaczymy czy się otworzą...

 

k550mk2_2-1000x550.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Soundman1200 napisał:

A do mnie właśnie doszły AKG K550 mk2!

Chodziły za mną od jakiegoś czasu,mam i ja...

Na razie są fajne,szybkie, wcale nie jasne, mało scenowe, mało basowe, wokal ciut za daleko.

Jak pograją ze 100h zobaczymy czy się otworzą...

Mało scenowe? Wg mnie ich scena jak na zamknięte słuchawki jest imponująca. W wersji MK1 była większa, ale tutaj przynajmniej pozbyto się pogłosu jak w kościele.

Z resztą opisu się zgadzam :)

Bardzo fajne słuchawki w swojej cenie. Brakowało mi basu ale reszta ich cech na plus.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuję z Pioneerami SML-531 które mają całkiem sporą scenę, niewiele gorszą od K550, basowo sporo lepiej na razie Pioneery.

Ale wiadomo słuchawki muszą swoje pograć,na wykresie bas lepszy od K702 ,na razie tego nie czuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie baardzo mi się podobają....mimo że basu nie ma ile lubię...jakby miały bas jak TH600, cena musiałaby wzrosnąć do 3tys....

Coś za coś Crysisie,  za to teraz jak brzmi klasyka i Jazz, rewelacja...wszelakie Donony,Fostexy oraz inne bajkowe granie można wywalić na śmietnik!

Dla melomana K550 mk2 lubującego się w klasyce lub Jazzie to pozycja obowiązkowa, o ile małżonka nie pozwala na otwarte.

Drugie po T1 rev2 moje ulubione słuchawki do klasyki i jazzu.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 19:23, mantr napisał:

Na razie słucham na e10k z podbitym gainem więc można powiedzieć na pół gwizdka. Mam jednak wrażenie że z kablem FAW dźwięk jest klarowniejszy. Kupiłem te słuchawki z drugiej ręki w Norwegii i kabel dostałem w zestawie. To chyba jest Color Series HPC 2m. Tak na marginesie, taki iFi iDSD Nano LE to będzie sensowny zakup do nich i HD580?

 

Według recenzenta da radę

http://hifiphilosophy.com/recenzje-ifi-audio-idsd-le-nano/?caly-artykul=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności