Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Uważaj, bo znowu gafę strzelisz :P

Brat słuchał mojego pionka z meze99 i z swoim iphone7, mówił , że słychać klasę... o pionku.

6 minut temu, Caution napisał:

Chodzi mi o coś porządnego z dedykowabym DAC jak HTC 10, Xiaomi Mi 5, LeTV One Pro.

Sent from my x600 using Tapatalk
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Caution napisał:

Chodzi mi o coś porządnego z dedykowabym DAC jak HTC 10, Xiaomi Mi 5, LeTV One Pro.

Sent from my x600 using Tapatalk
 

Twoje pytanie Brzmi czy lepsze Ferrari czy najbardziej usportowiony samochód rodzinny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Caution napisał:

Chodzi mi o coś porządnego z dedykowabym DAC jak HTC 10, Xiaomi Mi 5, LeTV One Pro.

Sent from my x600 using Tapatalk
 

 

Ja to tylko tu zostawię:

 

To wprawdzie hydepark, ale robi się niezły bałagan:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo znowu gafę strzelisz

Brat słuchał mojego pionka z meze99 i z swoim iphone7, mówił , że słychać klasę... o pionku.

E tam, o iPhone bez dedykowanego DAC to nie ma o czym gadać.

 

Twoje pytanie Brzmi czy lepsze Ferrari czy najbardziej usportowiony samochód rodzinny. 

Być może, ale czy na pewno? Tego niestety nie możemy być pewni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Caution napisał:

Dzięki za rozjaśnienie umysłu. Czyli na to wychodzi, że kostka wpływa jedynie na 1/4 jakości dźwięku, reszta to implementacjia, optymalizacja, soft itp.
Witamy w świecie audio..... emoji16.png

Sent from my x600 using Tapatalk
 

Ja bym powiedział że 1/10.

Pioneer to jeden z najlepszych DAPów pod względem jakości dźwięku niezależnie od ceny i "kostek".

Wielu producentów telefonów wrzuca teraz audifilskie komponenty, ale rzadko który rzeczywiście gra dobrze. Ba, najczęściej grają gorzej od topowych smartphonów które nie mają audiofilskich komponentów. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek się ciągle zmienia, to że ktoś coś robi najlepsze w poprzednim roku to nie znaczy, że i w tym będzie tak samo (przekonałem się o tym na własnej skórze).

 

Zdziwiłbyś się, bo dużo audiofilskich smarphonów gra dobrze. Słuchałeś HTC 10, LG V20, LeTV One Pro?

 

Sent from my x600 using Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Caution napisał:

Rynek się ciągle zmienia, to że ktoś coś robi najlepsze w poprzednim roku to nie znaczy, że i w tym będzie tak samo (przekonałem się o tym na własnej skórze).

 

Zdziwiłbyś się, bo dużo audiofilskich smarphonów gra dobrze. Słuchałeś HTC 10, LG V20, LeTV One Pro?

 

Sent from my x600 using Tapatalk

 

 

 

 

 

HTC 10 ma DAC Qualcomm który siedzi w nowych snpdragonach więc jego zakwalifikowałbym do topowych smartfonów bez audiofilskich komponentów.

 

Smartphony potrafią grać świetnie - nie o tym pisałem. Pisałem że to nie kwestia prostego wrzucenia kostki od AKM Sabre.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) tzn, że pogoni NH bo lubi inne granie a (nie z doświadczenia a z tego co wyczytałem) NH są "kochaj albo rzuć" więc podejrzewam krótki związek. W żadnym wypadku nie powiem, że są do doopy bo ich nie słuchałem. Co więcej, nawet jak posłucham i mi się nie spodobają to tego nie powiem, bo dla każdego jego raj :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, brunnerius napisał:

:) tzn, że pogoni NH bo lubi inne granie a (nie z doświadczenia a z tego co wyczytałem) NH są "kochaj albo rzuć" więc podejrzewam krótki związek. W żadnym wypadku nie powiem, że są do doopy bo ich nie słuchałem. Co więcej, nawet jak posłucham i mi się nie spodobają to tego nie powiem, bo dla każdego jego raj :) 

A właśnie podobają mi się bardzo NH. :) Chociaż nie wiem czy się do nich nie przyzwyczaiłem po prostu, bo tak naprawdę przypasowaly mi po jakichś 3 dniach. Musimy się spotkać i posłuchać, bo to właśnie AKG tak lubilem wcześniej. :)

 

Odnośnie GO450 vs DF Red - czekam na Reda ciągle, więc porównania na razie brak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

23 minuty temu, snuffdbko napisał:

Tak. Dla mnie z Gika śmigają bardzo przyjemnie. :) Ten DF Red tylko dlatego, ze mnie intrygował przez opinie ludzi o "magicznej synergii". Posluchamy, zobaczymy. :)

Potwierdzam. Ale ja zgapiłem po Ryce, który jako pierwszy go testował z Hawkami. Później Audioquest potwierdził, że Red był strojony pod Hawki. Szczególnie, że w obecnej promocji kosztuje 600 zł.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Fatso odnosi się do Pionka ale o ile dobrze pamiętam telefon sprzedał a Pionka nadal ma  

http://audioivoodoo.blogspot.com/2016/12/letv-leeco-pro-3-664.html

 

Ten telefon nie ma wyjśca jack tylko USB Type-C, więc jest bezużyteczny. Niestety dużo producentów, którzy wypuszczają nowe smartphony to robi (HTC U 11, Xiaomi Mi 6, iPhone 7 itp.) Co za głupia moda.

 

Sent from my X900+ using Tapatalk

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Caution napisał:

Ten telefon nie ma wyjśca jack tylko USB Type-C, więc jest bezużyteczny. Niestety dużo producentów, którzy wypuszczają nowe smartphony to robi (HTC U 11, Xiaomi Mi 6, iPhone 7 itp.) Co za głupia moda.

A znasz mądre mody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

Na pionka :P

To nie moda, to szczera prawda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności