Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dalsza część "staroci" lub "klasycznej klasyki" jak kto woli:

In the Wake of Poseidon

Discipline

ConstruKction of Light

 

uff.. jak to możliwe że 20lat temu ta muzyka u mnie nie "chwyciła"?

Im człowiek starszy, tym bardziej cierpliwy w słuchaniu, a te płyty wymagają skupienia jednak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Barbartek napisał:

Dalsza część "staroci" lub "klasycznej klasyki" jak kto woli:

In the Wake of Poseidon

Discipline

ConstruKction of Light

 

uff.. jak to możliwe że 20lat temu ta muzyka u mnie nie "chwyciła"?

Im człowiek starszy, tym bardziej cierpliwy w słuchaniu, a te płyty wymagają skupienia jednak.

Bo człek jak wino dojrzewa aż do samej śmierci :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała puszka iDSD LE. Zobaczymy co to potrafi.

Zweryfikujemy bardzo entuzjastyczną recke na hifiphilosophy, ile w tym marketingu a na ile faktycznie iFi daje radę. :) 

 

 

unnamed-2.jpg

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała puszka iDSD LE. Zobaczymy co to potrafi.

Zweryfikujemy bardzo entuzjastyczną recke na hifiphilosophy, ile w tym marketingu a na ile faktycznie iFi daje radę.  

 

 

 

Bardzo sprawne urządzenie choć bez wodotrysków - taki rzetelny sprzęt, który można bezpiecznie polecić

969347f2f4d5d51f5f5bfd853a965527.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wodotrysków w sensie dzwiekowym czy funkcjonalnym? To drugie ubogie ale pod PC wystarczy. Cenowo wychodzi ok więc nie ma co wymagać za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej neutralne dźwiękowo z ciepłym nalotem - bez efektu wow jak niektóre mocno podkoloryzowane źródła. Funkcjonalnie zależnie z czym chcesz używać - wrażliwe na typ kabli jeśli będziesz wykorzystywał OTG.

U mnie od dawna przebywa jako podróżny zapas i chyba dopiero Black Label od IFI go przegna (choć to zupełnie inna półka cenowa).

 

P.S. Tapatalk to straszne g....!!!

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Label od IFI jest również na moim celowniku. Ale czekam na jakieś żetelne testy. Z zrobił recke ale o dźwięku nie ma słowa. Ale to już powoli standart.


Jak tylko zlokalizuje gdzie blisko Łodzi można posłuchać - jadę zrobić to sam. Najlepsza nauka z tego forum - "moja muzyka, moje uszy..." ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palpatine o jakiej wersji Icana piszesz ?
Karmazynowy kupił ICAN NANO iDSD LE - cena wyjsciowa 649 pln
Natomiast RIH komentuje opis tego urzadzenia ale on ma inny model 
IDSD LE jest na rynku od tygodnia czy kilku raptem...
 
 


Z info o różnicach wynika jedynie brak SPDIF i filtrów (które w mojej wersji służyły rzekomo do obsługi niskoomowych IEM) - jeśli chodzi o elektronikę jak również brzmienie - zakładam, że dużej różnicy (jeśli w ogóle) nie ma :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RIH napisał:

 


Z info o różnicach wynika jedynie brak SPDIF i filtrów (które w mojej wersji służyły rzekomo do obsługi niskoomowych IEM) - jeśli chodzi o elektronikę jak również brzmienie - zakładam, że dużej różnicy (jeśli w ogóle) nie ma :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Faktycznie brak filtrow....

Jestem ciekawy jak by to grało z beyerami dt990 jezeli mozemy mowic o jakimkolwiek narzucie sprzetu w tym przypadku.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności