Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

GalaxyTabProSofficial.jpg
 
Nie do końca muzyczny zakup... Ale gniazdo ma i z Flare Audio gra co najmniej bardzo dobrze
Świetny sprzęt i w końcu mam OLEDa w laptopie  . Także z tą chwilą LCD całkowicie wyeliminowane z życia.

Podasz linka, gdzie kupiles?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 23:55, above4ll napisał:

Dziś wieczorem wracam z pracy a tu leży paczuszka z DT770 250ohm.;)^_^

DT770.png

Jeszcze tylko jakieś porządne źródło i na ten rok zakupów starczy :D

Niektórzy kupują, a ja marzę żeby to sprzedać. Dziwny jest ten świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, audionanik napisał:

A co z Bursonem? Jego czas przeminął?:wacko:

 

Bynajmniej. Wraz z K1000 nadal jest moim torem flagowym do odsłuchów osobistych. HD800 wraz z Aune to zaś sprzęt stricte testowy na potrzeby regularnych recenzji. Chcę zabrać się do tematu testów bardziej poważnie w tym roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Compton napisał:

Bardziej poważnie?

Co masz na myśli w kontekscie tego, co robiłeś do tej pory?

 

Większe możliwości. Brakowało mi do tej pory na wyposażeniu pełnego systemu zbalansowanego. Dzięki Aune, a w zasadzie @Maystrowi, mogę teraz testować dowolny sprzęt lub słuchawki tego typu, bez względu np. na to, czy mają wtyk XLR 4-pin czy podwójny 3-pin itd. Tego właśnie brakowało mi najbardziej w DACu-80 i HAPie-100, które były tylko i wyłącznie single-ended. Aune zastąpiły aktualnie oba te urządzenia. Z tą powagą może faktycznie ująłem trochę niefortunnie :).

 

HD800 z kolei zakupiłem przez... AKG. K872 okazały się nie do końca tym czego oczekiwałem, potrzebny był sprzęt jak najbardziej czuły na źródło, także wróciłem do 800-tek już na stałe i po raz drugi na własność. Numer seryjny bardzo blisko 50k, są już zaaplikowane wkładki akustyczne, także jest wincyj basu, mnij góry, lepszy fokus na środku i wciąż świetna scena. 

 

 

31 minut temu, crysis94 napisał:

Szanujący się ałdjofil nie może mieć tylko jednego systemu xD

 

No ale do testów to już by tak raczej wypadało mieć kilka różnych sygnatur. Jak myślisz Miłosz, czemu mam wciąż dwa SC808, STXa i pudełko OPAMPów? ;)

 

 

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla HD800 wyzbyłem się LCD-3, czego później jednak żałowałem.

Obie pary nie dały mi tego, co dają mi teraz HE-1000, które to nie będąc ani jednymi ani drugimi, pozwalają mi za nimi nie tęsknić.

Pozostają mi już tylko odsłuchy innych modeli, jako tak zwana ciekawość.

A żeby nie było offtopu, to po raz drugi HE-4. (zdjęcie z ogłoszenia).

510744016_1_1000x700_hifiman-he-4-headphones-with-box-accessories-gdansk.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek to jakby nie patrzeć jednak offtop i w dziale do audio-offtopu ;).

 

LCD-3 miałem i uwielbiałem, za ich format, bas, jakość. Nie pamiętam na co je bezpośrednio wymieniłem, chyba na SRS-3030, ale suma summarum zostałem się teraz z dużą ilością par vintage, w tym kilku perełek notorycznie używanych przeze mnie w testach, a także zaspokajającymi mnie w zupełności K1000 i własnie z ponownie ku testom nabytymi 800-tkami. Poprzednia para była nabyta jako używana, ale z różnych względów obiecałem sobie, że tego modelu więcej jako używanego nie kupię. W zakresie sprzętu używanego przy recenzjach lubię mieć całkowitą pewność co do jego stanu i wiedzieć, że wszystko jest w porządku i z maksymalną powtarzalnością u każdej innej osoby. Te słuchawki mają niebywałe właściwości do pokazywania smaczków i różnic.

 

HE-4 kiedyś mi chodziły nawet po głowie zakupowo, ale odpuściłem temat. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE-4 dobre planary w bdb cenie =)

 

HD800 też bym sobie kupił, ale nie tylko one chodzą po głowie... :|

HE-4 dobre planary w bdb cenie =)

 

HD800 też bym sobie kupił, ale nie tylko one chodzą po głowie... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności