Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

A to czekamy Adamie na wrażenia.

 

Grzeją się ale wstępnie słychać, że Evil nie kłamał :) W połączeniu z AK300 torpeda. I co ciekawe, choć wcześniej nie tykałem ich nawet kijem, po przeczytaniu recenzji na AF spróbowałem wkręcić czarne filtry basowe i okazuje się, że w takiej konfiguracji najbardziej mi pasują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długim czasie :)

Po upływie ponad roku zawitałem do bydgoskiego mp3store w poszukiwaniu czegoś przenośnego i tak oto zakupiłem P21 :)

 

 

 

820067_3,rH17n6ummWegVo8.jpg

 

Mimo wszystko pewnie długo tu nie zabawię. Jak widać ze sprzętem się nie rozstałem (zgodnie z sygnaturką), ale słucham już rzadko i tylko dla przyjemności ;)

Patrzę na loginy i widzę stara gwardia jeszcze trzyma forum w ryzach :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, driver AH-D5k/2k (bo to dokładnie ten sam driver).

Zobaczymy jak się sprawdzą vs Tesla w drewnie... TH-900 i AH-D7000 w mojej opinii przegrały, ale zobaczymy... Imo driver D5k/2k lepiej się sprawdzi w głębokiej muszli i z głębokimi padami, bo bliżej pozycjonuje wokale, może być bardzo ciekawy efekt końcowy...

Tak na prawdę będzie to praktycznie to samo co AH-D5k (bo Lawton robi muszle zgodne jedynie z D5k/7k - inne śrubki są w D2k z racji na stockowe plastikowe muszle, ale Artisan Audio Lab od których brałem swoje robi wersję zarówno pod śrubki D2k jak i D5k) z Lawton Modem Level 2 Type 1... no ale przyznam, że sam Lawtonowych słuchawek powyżej Level 1 nigdy nie słuchałem - trochę drogie mają te muszle...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę fajnie. Tu chyba więcej będzie zależało od wygłuszenia muszli. Bo już dawca brzmi zacnie. Inna sprawa, że jak spojrzałem na cenę - cóż wolałbym za ta kasę wyjechać na urlop. Aż takim audio świrem nie jestem. Może dlatego, że pracuję trochę na studyjnym sprzęcie Yamahy, Genelec'a Dynaudio. Choć Twoich zabawek chętnie bym posłuchał. W każdym razie chętnie pewnie wielu z nas obejrzy efekt końcowy. W każdym razie zakup fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności