Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

FLC8s dostały nowy kabelek :)

 

FLC_Wire.jpg

Foto pożyczone od autora i zarazem twórcy tego zacnego kabelka.

sreberko/hybryda to nie jest dobry kompan FLC8...

 

Rozwiniesz myśl(strzelam że sreberko wyostrza górę)? Zamówiłem podstawową miedz od JD do swoich bo pożałowałem gotówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję clear+clear+blue. Sreberko ogólnie wyostrza brzmienie i przekaz się psuje i traci spójność. Ogólnie nie lubię srebrnych kabli. Chyba że pod specyficzne konstrukcje - Nighthawk słucham na IC z ruskiego srebra i mi się podoba, nie porównywałem jeszcze z miedzią 7N, ale może tu pasować lepiej. Z kolei na Staxach miedź > srebro zdecydowanie. Jeśli chodzi o mnie to musi być naprawdę gęsty tor, żeby srebro zagrało ok.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś pogratuluje zakupu napiszę tak. Kupiłem tą płytę na próbę po ostatniej porażce w postaci kupionej kilka dobrych lat temu płyty Queensryche. Na wiele lat odwiodło mnie to od kupowania winyli. Dziś znów popełniłem ten błąd. Płyta nówka i zafoliowana od startu trzeszczy i to porządnie. Do tego jest strasznie krzywa. Ramię skacze centymetr chyba w dól i w górę. Tak, że pewnych momentach tył wkładki prawie szoruje po płycie. Brakuje do tego naprawdę niewiele. I znów się zraziłem. chyba ostatecznie. Nie wiem czy będę płytę reklamował czy sobie ją zostawię. Może przywalę ją resztą winyli to się wyprostuje.

 

Może chociaż Fallout 4 mnie nie zawiedzie bo trójka i New Vegas mi się podobały. Jedziemy z instalacją.

 

Edycja. Włączyłem drugą stronę i pewnym momencie rozległy się strzały jak z armaty. Taka to jakość. :( Nigdy więcej. A ludzie kupują. Stoi facet, ogląda. Ani chybi audiofil. skórzana kurtka, rozwiany, długi siwy włos i broda. No, ale ja już nie kupię.

WP_20161218_00196.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty, a jakże :-)

 

John Lennon & Yoko Ono - Unfinished Music No.1: Two Virgins

John Lennon & Yoko Ono - Unfinished Music No.2: Life with the Lions

 

Muzyka eksperymentalna :-) Do kompletu jeszcze brakuje Wedding Album


Miles Davis Tutu z HDtraxa :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jakiś czas temu kupiłem Tutu w wersji japońskiej w empiku jako promocję za 19,99.

U mnie we Włocławku tak ze dwa tygodnie temu jeszcze jedną widziałem ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płakałem jak kupowałem.

 

attachicon.gifIMG_20161219_185022.jpg attachicon.gifIMG_20161219_185056.jpg

 

Ciągle nie mogę uwierzyć, że tyle wydałem, a jednocześnie było to nie mała okazja w świetle cen sklepowych.

Manowar Kill !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmaka kupiłem od naszego forumowego kolegi @Mikkelo.

Ma wymienione wiatraczki na Nactua i trzeba przyłożyć ucho do obudowy aby je usłyszeć.

Burson jest bardziej transparentny i naturalny względem Kropki. LD bardziej koloruje i daje wiecej dociążenia, co akurat mi bardziej odpowiada.

Dziś jednak stwierdziłem, że z 2qute jest jednak za słodko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności