Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

ja poczekam na wersję unmasters

polecam posłuchać wydania Adele - 21 (Unmasters) "We release master recordings without the loudness war"

na Mojo słucha się na niebieskim (ath-r70x), DX90 low gain i na full :)

Edytowane przez hibi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Media Markt '25' ma być od poniedziałku po 49,90 w razie czego.

ale z plakatem, małą kawą Kopiko i bonem do Mc Donald-a? Nie sądzę ;D

 

 

Pytanie czy komuś plakat potrzebny (raczej osobnik w wieku ponad '-nastu' lat go nie powiesi sobie nad łóżkiem), a i ta kawa czy tym bardziej bon do Maca mało zachęcający, przynajmniej dla mnie :P

 

ja poczekam na wersję unmasters

polecam posłuchać wydania Adele - 21 (Unmasters) "We release master recordings without the loudness war"

na Mojo słucha się na niebieskim (ath-r70x), DX90 low gain i na full :)

 

Kto te wersje wypuszcza? Tylko po torrentach to widzę, więc pytanie skąd biorą pliki źródłowe?

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Media Markt '25' ma być od poniedziałku po 49,90 w razie czego.

ale z plakatem, małą kawą Kopiko i bonem do Mc Donald-a? Nie sądzę ;D

Pytanie czy komuś plakat potrzebny (raczej osobnik w wieku ponad '-nastu' lat go nie powiesi sobie nad łóżkiem), a i ta kawa czy tym bardziej bon do Maca mało zachęcający, przynajmniej dla mnie

 

 

ja poczekam na wersję unmasters

polecam posłuchać wydania Adele - 21 (Unmasters) "We release master recordings without the loudness war"

na Mojo słucha się na niebieskim (ath-r70x), DX90 low gain i na full :)

Kto te wersje wypuszcza? Tylko po torrentach to widzę, więc pytanie skąd biorą pliki źródłowe?

discogs.com
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się podniecacie tą Adele, a dla mnie ona smęci na każdej płycie. Ale żonie się podoba, to dostanie CD na Święta.

Mi chodzi o zupełnie co innego.

Może ktoś się przekona za jaki badziew płaci w porównaniu do wersji "studyjnych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Taczki to są bardzo dobre playery... tak jak iphonów nie trawie, z iOS się mecze, to jak używam tylko aplikacji muzycznej to mogę je przeżyć. A IMO przy obecnych cenach topowych DAPów taczki wypadają bardzo dobrze - i cenowo, i funkcjonalnie (wifi, streaming), obsługą, no i przede wszystkim czasem działania. Poza tym są cienkie i łatwo wchodzą do kieszeni, pamiętam jak się z klockowatym DX90 męczyłem, a noszenia kanapki to w ogóle sobie nie wyobrażam. Sam jestem bardzo zadowolony z połączenia 5G z Vsonicami.

 

Jedna wada, to 5G potrafi zakłócenia systemu przenosić, gdy podłączałem ją do Marantza przez dedykowany port usb dla apple. Na starej 3G cisza.

 

Jak Ci dobrze się paruje z IEMami to wygrałeś na loterii. :)

 

PS. Co to za aplikacja muzyczna? Dobra teraz widze, ze to tidal. :)

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam 5G, ale 4G z moimi słuchawkami zdecydowanie mi podchodzi. Poza DT990, tych do końca nie napędzi.

Ogólnie super grajek, po za wrzucaniem na nią plików.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Tidal ;). iOS zły nie jest ale wgrywanie muzyki to żenada... W dodatku nie można utworzyć folderów ( chyba, że ja nie wiem jak to zrobić). Ściągam muzykę prosto z Tidala i jest w porzadku. Nie mam cierpliwości do iTunes i innych tego typu programów.

Kanapek również nie jestem w stanie zaakceptować, chyba że w warunkach domowych. Czas pokaże czy t5g ze mną zostanie czy trafi do komisu ;)

 

@up. Z tego co pamiętam to t4g ma chyba trochę więcej mocy niż t5g ale było to dawno temu i z pamięci to wiadomo co można..

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapka T4g i B1 świetnie sobie radzi. Szkoda że T5g nie jest tak łatwo połączyć ze wzmakiem

Można się pobawić z adapterem ale i tak trzeba uważać żeby nie złamać wtyku lightning. Już byłem umówiony na odbiór t4g ale trafiła się okazja na 5g więc postanowiłem zaryzykować i w razie gdyby nie zgrała się z dokami to bym ją bez problemu sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo dobrze wspominam Toucha 5G, najbardziej mi pasował ze wszystkich generacji taczki które posiadałem. Apple można zarzucić wiele jednak wiedzą jak zrobić dobrą dziurkę :Phttp://www.kenrockwell.com/apple/ipod-touch-5g/audio-quality.htm

BTW. Jak chcesz to mam nieużywane czarne etui TPU na T5G, będziesz mógł sobie ten róż zakryć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się podniecacie tą Adele, a dla mnie ona smęci na każdej płycie. Ale żonie się podoba, to dostanie CD na Święta.

 

Nikt się nie podnieca, bo sam zgadzam się w pełni, Wszystko na jedno kopyto - zarówno utwory na danej płycie, jak i same płyty względem siebie. Nie mam ani jednej jej płyty, ale wizja posłuchania takiego Rolling in the Deep w faktycznie lepszej jakości już jest kusząca. A informację o cenie w Media Markt dostaję w mailingu od nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja czasami wracam z pracy do domu z koleżanką naczelnik, jej samochodem, a ona jest fanką Adeli. No i żeby mnie nie wyrzuciła, to siedzę cicho. Niemniej nadal uważam, że jest sporo lepszych piosenkarek/artystek. BTW sądząc po nazwach płyt, to następne będą w tym samym ciągu: 29, 33, 37, emerytura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ani jednej jej płyty, ale wizja posłuchania takiego Rolling in the Deep w faktycznie lepszej jakości już jest kusząca.

polecam porównać i się przekonać, na marginesie tutaj jest coś ~DR11 a na zwykłej wersji CD ~DR5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapka T4g i B1 świetnie sobie radzi. Szkoda że T5g nie jest tak łatwo połączyć ze wzmakiem

 

Ponoć kabel od Fiio L19 ma to zmienić. Tylko sie opoznia cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie parę fajnych rzeczy na urodziny i jedną z nich jest taka o to płytka:

 

Prokofiev - Symphonic suite from 'war and peace' :) wiele płyt sprawdziłem w empiku przed zakupem, ale nigdy nie przesłuchałem calej, od początku do końca. Aż do tej ;)

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie parę fajnych rzeczy na urodziny i jedną z nich jest taka o to płytka:

 

Prokofiev - Symphonic suite from 'war and peace' :) wiele płyt sprawdziłem w empiku przed zakupem, ale nigdy nie przesłuchałem calej, od początku do końca. Aż do tej ;)

Prokofiew to straszny kozak :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności