Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Które to filipy i czego się po nich można spodziewać.

A żeby nie offtopować za bardzo Iron Maiden - Book of Souls na winylu

PENDRAGON R70x można mieć poniżej 1000zł :)

 

Prawdą jest jednak, że wykonanie odbiega od tego, co serwuje nam Fidelio X2. Dla moich uszu to jednak znaczenia wielkiego nie ma.

 

Żeby OT nie było, dałem szansę innym słuchawkom Philipsa :)

 

61Z0qIfH%2BVL._SL1331_.jpg

 

SHL 5905 ..wiem bo mam. Tak wogóle próbował ktoś je rekablować. Zastanawiam sie właśnie czy one maja tak marną skutecznośc czy tek płaściutki kabelek daje taki opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gra? Warte to coś?

Z pamięci ( kiedyś przelotnie w euro agd ), dosyć wygodne, nieźle tłumiące, truuudnopędne i po jasnej stronie mocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które to filipy i czego się po nich można spodziewać.

A żeby nie offtopować za bardzo Iron Maiden - Book of Souls na winylu

PENDRAGON R70x można mieć poniżej 1000zł :)

 

Prawdą jest jednak, że wykonanie odbiega od tego, co serwuje nam Fidelio X2. Dla moich uszu to jednak znaczenia wielkiego nie ma.

 

Żeby OT nie było, dałem szansę innym słuchawkom Philipsa :)

 

61Z0qIfH%2BVL._SL1331_.jpg

SHL 5905 ..wiem bo mam. Tak wogóle próbował ktoś je rekablować. Zastanawiam sie właśnie czy one maja tak marną skutecznośc czy tek płaściutki kabelek daje taki opór.

Nawet gdyby był z aluminium to znacznie by to sprawy głośności nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termoplastyczne tipsy do słuchawek. Fajna sprawa ale trzeba trochę rzeźbić.

 

d1-1030x690.jpg

Poniżej foto z tym jak wyglądają Flare audio R2A z tymi tipsami czyli customowe DIY. Nie są śliczne ale robią robotę.

 

 

DSCF1642.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie zrobcie cos z tymi ograniczonymi lajkami, bo to juz nawet smieszne nie jest :angry:.

@down

No przeciez to jest chore, zeby ktos decydowal za mnie, czy mam polubic dany post, czy tez nie, od razu przypomina mi sie film Bareji

"Rozmowy kontrolowane".

Edytowane przez PENDRAGON
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adikadik, podaj numer konta :)

W razie czego oczywiście :P

 

No dobra, przyznaję, jeden kupiony, a drugi prawie...

 

Za cholerę nie potrafiłem wczoraj obsłużyć Geeka :) wciskałem te guziki i nic mi się nie zmieniało :P

nr konta na pewno masz, chocby ze zbiorowek :) guziory w geeku powoduja przelaczanie filtrow (diody na chwile swieca inaczej) - pozniej wracaja do pokazywania typu sygnalu wej - przeczytaj instrukcje :P

 

Zeby nie bylo offa, to i ja sie pochwale - drugi Geek Out 450 :P

Edytowane przez adikadik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem.

Ja, człowiek, który używa tylko CIEM, tylko armatury, kupiłem dynamiczne IEM.

 

Ogłaszam wszem i wobec - Vsonic na nobla :) A recenzja in progress...

attachicon.gifP51012-104616.jpg

Poprawili im ten peak w okolicy 7-10k?

 

Mam w planie. Ale muszę pozbierać materiały (i siebie) do kupy i wtedy powstanie jakiś dłuższy tekst na temat customizacji słuchawek uniwersalnych.

Podobno jak jakaś firma zrobiła coś podobnego i było na massdropie to leciało mnóstwo opinii, że fit spoko, ale dźwięk tragedia. Dlatego na Twój tekst czekam z iemami w ręku :D

 

Żeby nie robić offtopu to jakiś czas temu nabyłem Ibasso D2 Wunsz. Ogółem byłem go ciekawy, bo content w necie na jego temat jest przestarzały i na dodatek biedny, a ja wyrwałem go za ćwierć-darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten peak jest w niewygrzanych basowych. W classicu nie widzę (nie słyszę) problemu.

W wygrzanych też. W takim wypadku nie pozostaje nic innego jak iść i posłuchać classiców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności