Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel z pracy kupił perkusję. W sumie fajna zabawka. :D

Ja do grania perkusji to wolę faktyczne bębny lub pady jak w Akai MPC (ale to takie tam moje dziwactwo). Fajną promocję zrobił Lidl, bez dwóch zdań! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zamówiłem na allegro:

b267f82b-82fb-494a-95ba-e926e72aeae4.jpg

Oby były lepsze od mojego ostatniego niewypału - jays-a-jays one.

 

Dodatkowo zaopatrzyłem się w telefon Nokia Lumia 530 - napędza fajnie moje beyerki bez wzmacniacza, wydaje mi się, że gra lepiej niż clip+ ale bezpośrednich testów nie robiłem.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zamówiłem na allegro:

b267f82b-82fb-494a-95ba-e926e72aeae4.jpg

Oby były lepsze od mojego ostatniego niewypału - jays-a-jays one.

 

Dodatkowo zaopatrzyłem się w telefon Nokia Lumia 530 - napędza fajnie moje beyerki bez wzmacniacza, wydaje mi się, że gra lepiej niż clip+ ale bezpośrednich testów nie robiłem.

miałem te m9 - strasznie basowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dopiero zamówiłem na allegro:

b267f82b-82fb-494a-95ba-e926e72aeae4.jpg

Oby były lepsze od mojego ostatniego niewypału - jays-a-jays one.

 

Dodatkowo zaopatrzyłem się w telefon Nokia Lumia 530 - napędza fajnie moje beyerki bez wzmacniacza, wydaje mi się, że gra lepiej niż clip+ ale bezpośrednich testów nie robiłem.

miałem te m9 - strasznie basowe

 

 

Zamówienie przyszło - grają beznadziejnie, ale niczego więcej za 45 zł mieć nie można :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może :) Te M9 mają skopane dosłownie każde pasmo - góra beznadziejna, średnica piskliwa a bas wcale nie jest jakiś specjalny, zupełnie nie rozumiem zachwytów nad nimi. Kupiłem je tylko w celu obejrzenia kilku filmów w pociągu i tyle. Kabel tylko mają fajny :) Może kwestia wygrzania. Z Nokią Lumia 530 grają słabo, ze stacjonarką grają słabo, clip+ trochę mniej je kaleczy ale jednak nie jest to killer doków za 100 zł.

 

Edit: Te sony to przecież inna półka cenowa ;) Po prostu naczytałem się głupot w internecie o tych dokach a dostałem zwykłe słuchawki - szału nie ma ale żalu też nie, idealnie się sprawdzą do zagłuszania ludzi w pociągu. Nie wiem tylko kto takie głupoty o nich w internecie pisze, chyba głusi ludzie ;)

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Te sony to przecież inna półka cenowa ;) Po prostu naczytałem się głupot w internecie o tych dokach a dostałem zwykłe słuchawki - szału nie ma ale żalu też nie, idealnie się sprawdzą do zagłuszania ludzi w pociągu. Nie wiem tylko kto takie głupoty o nich w internecie pisze, chyba głusi ludzie ;)

Miałem kiedyś M9 do rejackingu oddane - w pełni podzielam to zdanie. Przy MH1 nie mają czego szukać. Nawet E10 są gorsze technicznie od MH1, choć barwę średnich imo mają przyjemniejszą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewny że to 64GB :D Prędzej 64Gb. Zapisz ją powyżej 8GB a zwracam honor.

nie chodzi o honor, jak coś wiesz to powiedz a nie się cieszysz. Takie polskie..

 

jak szybko sprawdzić rzeczywistą pojemność karty?

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie chodzi o honor, jak coś wiesz to powiedz a nie się cieszysz. Takie polskie.."

Ehe, nic nie rozumiesz. Są przypadki chińskich wynalazków, typu karty pamięci lub pendrive, o mega super hiper pamięci. Która to okazuje się tylko wymysłem skośnookiego.

Ostrzegamy, a nie wyśmiewamy, wyczuj różnicę.

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Sprawdź jaka jest różnica między gigaBAJTEM, a gigaBITEM.

Zasada jest prosta: "jeśli coś jest aż za dobrą okazją to najprawdopodobniej nie jest nią wcale". ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie chodzi o honor, jak coś wiesz to powiedz a nie się cieszysz. Takie polskie.."

Ehe, nic nie rozumiesz. Są przypadki chińskich wynalazków, typu karty pamięci lub pendrive, o mega super hiper pamięci. Która to okazuje się tylko wymysłem skośnookiego.

Ostrzegamy, a nie wyśmiewamy, wyczuj różnicę.

no niestety jest 64 Gb :/

faktycznie normalnie nie pokazuje pojemności 62 GB czy 64

także lipa..

Dokładnie. Sprawdź jaka jest różnica między gigaBAJTEM, a gigaBITEM.

Zasada jest prosta: "jeśli coś jest aż za dobrą okazją to najprawdopodobniej nie jest nią wcale". ;)

znam różnicę, ale opis jest taki sam jak na zwykłych kartach GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności