Skocz do zawartości

Poszukuje Osoby Z Iriverem T10/t30 I Sluchawkami Zen Aurvana


simo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

Jako, ze jest to temat nieco powiazany, to postanowilem umiescic go w dziale ogolnym. Pisalem ostatnio na forum o moich problemach z odtwarzaczem T30. Po licznych testach na innych odtwarzaczach (od kiepskiego muvo, az na telefonach SE konczac) zauwazylem, ze miedzy iriverem, a sluchawkami Zen Aurvana musi wystepowac jakis "sprzetowy konflikt". Nie wykluczam takze uszkodzenia samego T30 (niestety nie mam jak tego sprawdzic, gdyz u mnie w miescinie to ludzie same no-nejmy nosza). Nie chce juz sie zbytnio o tym wszystkim rozpisywac (tutaj mozna sobie poczytac jak kogos interesuje - LINK) bo prostu nie ma sensu. Poszukuje wiec osoby, ktora taki zestaw posiada (iriver + zenki). Po malych konsultacjach chcialbym sie upewnic czy problem tkwi w playerze czy moze w kaprysnych sluchawkach.

 

pzdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem T10 i Aurvana. Połączenie tych dwóch urządzeń dawało znakomity efekt. Dźwięk był krystalicznie czysty, z wyraźnie zaznaczonymi poszczególnymi pasmami. Taki zestaw jest bezlitosny dla wszelkiego rodzaju niedoskonałości plików mp3. Trzeba mieć naprawdę dobrej jakości mp3 z bitrate co najmniej 192kbit/s. T10 nie miał najmniejszych problemów z wysterowaniem słuchawek. Dźwięk był bardzo głośny z pięknym soczystym basem, wyraźnym środkiem i może ciut słabszą górą. Całość jednak dawała wyśmienity efekt do tego stopnia, iż znajomi nie chcieli uwierzyć że mały player może grać dużo lepiej od niejednej stacjonarnej wieży.

 

Także jeżeli u Ciebie jest inaczej to musisz szukać przyczyny w T30 albo ewentualnie w Aurvana'ch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że wyślesz do kogoś z tego forum swojego playera na "ekspertyzę", najlepiej kogoś, kto ma lub miał T30, ewentualnie innego iRivera z serii T. Oszustów tu raczej nie ma, a ludzie dbają o opinię. Jest stosowny wątek w Komisie, możesz sobie wybrać kogoś sprawdzonego, i najlepiej żeby miał jakieś sensowne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra... to co napisales VoodoGT zupelnie mija sie z rzeczywistoscia... zwlaszcza jesli chodzi o wyrazny dzwiek z soczystym basem. Przynajmniej u mnie ;/

No ja juz nie wiem co mam robic... odtwarzacz gra tak jakby brakowalo mu mocy. Przy glosnosci na poziomie 15/20 na 40 wszystkie tony zlewaja sie ze soba i powstaje jeden wielki belkot. A niskie tony? Ich w ogole nie ma... a jesli kawalek wymaga od playera przybasowania to z sluchawek wydobywa sie cos w rodzaju pierdzenia... tak, jakby w ogole nie dawaly rady. Na telefonie SE d750i zupelnie czegos takiego nie ma... bas schodzi nisko i wytrzymuje nawet kiedy wlacze jego podbicie (MegaBass czy jakos tak to sie nazywa u Sonego :).

A co do pytania skad jestem - Sianów/Koszalin... troszke daleko.

Chyba skorzystam z Twojej rady majkel bo juz naprawde tyle nerwow sie nad tym natracilem, ze... bleh...

ps. aha... zeby nie bylo niedomowien ze uzywam jakichs felernych bitrejtow... mp3 256 i ogg q7 to minimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra majkel - podejmujesz sie wyzwania? :D

Zaraz pojde na poczte i dostaniesz caly pakiecik moze juz nawet jutro... bede bardzo wdzieczny :)

Aaaa... no i aurvanki tez oczywiscie zapakuje... nawet swieze "gumeczki" dostaniesz :)

 

Jesli oczywiscie masz ochote i chwile wolnego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dozywotnie wdzieczny majkelowi! Okazalo sie, ze problemem byl soft, ktory siedzial w odtwarzaczu...

iRiver w koncu gra jak nalezy! Nawet przy znienawidzonym uprzednio przeze mnie "SRS WOW" zaczal jakos "znosnie" brzmiec... REWELACJA!

Dzieki majkel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności