Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Co To Za Piosenka?


fillion

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za piosenka : Spiewa ja dziewczyna , i co chwila powtarzaja sie slowa " yeaa yeaa " . Klip dosc nowy , ona spiewa w jakims pokoju i na koncu wylewa bezyne i podpala sie. PLZ co to za piosenka... ( Taka dosyc szybka nuta )

 

Bodyrox feat. Luciana - Yeah Yeah

 

Maja calkiem klimatyczny klip, oczywiscie w wersji nieocenzurowanej :P

 

Polecam jeszcze: Bodyrox - Yeah Yeah (D.Rameriez mix) - min. bez wokalu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Poszukuję tytułu i wykonawcy piosenki, leci na dyskotekach, wiem że w tekście jest tonight i cos tam jeszcze,nie ma tam za wiele tekstu ogólnie rzecz biorąc, jest taki rytmiczny bit i co jakis czas wchodzi tekst końcżący sie własnie słowem tonight.. Jakby ktos wiedział o co mi chodzi to byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Poszukuję tytułu i wykonawcy piosenki, leci na dyskotekach, wiem że w tekście jest tonight i cos tam jeszcze,nie ma tam za wiele tekstu ogólnie rzecz biorąc, jest taki rytmiczny bit i co jakis czas wchodzi tekst końcżący sie własnie słowem tonight.. Jakby ktos wiedział o co mi chodzi to byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.:)

 

 

Booty Luv - Boogie Tonight, znane tez pod tytulem: Booty Luv - Boogie 2Nite

 

Glowy nie dam, ale jesli slyszalas to w klubie to byla to wersja: Booty Luv-Boogie 2Nite (Seamus Haji Big Love Edit)

 

Enjoy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś jak się nazywa taki utwór , co leciał na MTV. Bodajże jakiś zlot czy coś , i to o snowboardzie było ( nie muzyka tylko reklama ). Takie techno , coś w tym stylu... - Nikt nie zna? :(

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Jeszcze jedno pytanie , jak nazywa sie utwor gdzie chyba 4 gosci tanczy na jednej nodze (ala kankan czy jak mu tam) i tak skacza w rytm muzyki (w miescie) , i w teledysku wystepuja tez ludziki lego , (takie poklatkowe ujecia) i ludziki chodza po klawiaturze i potem autkami sie scigaja!!!!!!! PLZ. co to za piosenka ? :(:P

 

Juz mam !!!!!!! Tytul to --- Jackyll & Hyde - Freefall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) A ja nadal szukam tytułu i wykonawcy piosenki, znowu ją słyszalam i tym razem wiem, że jest tam coś Music...your love...i cos tam coś tam, na koncu tonight, a potem samo your love, taki regularny bit, super rytmiczny:) Może teraz ktos bedzie wedział o co mi chodzi:) Please, pomózcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności