Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Video: MPMan CS200


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak obiecałem tak też czynię. Oczywiście po obejrzeniu filmiku widać, że nie jestem synem Wajdy.

Jednak sądzę, że sporo filmik pokazuje. Aby nie było, że ktoś woli coś tam a ja mu każe klikać tu.. to macie do wyboru:

 

 

Ponadto korzystając z okazji poniżej załączam Wam broszurkę modelu CS200. Natomiast w tym temacie możecie zobaczyć CS200 od środka. Mam nadzieje, że te wszystkie materiały odpowiedzą na większość Waszych pytań.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidywań już brak. Są już same pewniaki 299 za 2GB. Może z czasem pojawi się wersja 4GB (narazie MPMan ma tylko plany). Dużo o CS200 jest w tym temacie - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam tylko MXów 400 - i nie zauważyłem problemu. Raczej póki co dostrzegam tylko trzy minusy:

* czas pracy

* brak czytania IDTagów

* brak "dziurki" do przewleczenia smyczy

 

Ale niezwykła lekkość, prosta obsługa i naprawdę przyzwoita gra jak na swoją klasę się jakoś tam rekompensuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksy w tetrisa trochu słaby jesteś;P

 

czy przy każdym kliknięciu na opcję w głównym menu wskakujemy do przeglądarki? nie da się tego przestawić? i przy odtwarzaniu muzyki trochę may tekst z informacjami i ten (nie wiem jak to nazwać) umpający ekłalizer taki duży mogłoby go nie być a wszystkei informacje większe. a ten joy precyzyjny czy raczej nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zawsze wchodzi się w tryb przeglądarki, ale zdefiniowanej na różne pliki. poza tym jest nawigator - który wyświetla wszystkie pliki.

- wyświetlanie informacji itp. jest typowe dla tego segmentu odtwarzaczy.

- nie narzekam na joy. jak go wyczułem to nawet bardzo miło, a pomaga w tym tetris.

 

 

MPMan będzie rywalizować z innymi playrami niż iriver czy Cowon - dlatego porównywanie go do nich jest daleko nie bardzo :) MPMan ma się stać sztandarowym produktem w swoim segmencie dzięki dwu letniej gwarancji i jednak z tego co wiemy od przedstawicieli MPMana mniejszej awaryjności niż konkurencja, a już szczególnie ta spod znaku allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tyle, ze wyglada jak typowy no-name mp4. Nawet menu jest podobne do tych z no-name'ów.

Zobaczcie sobie np na ten http://allegro.pl/item178000656_odtwarzacz...rezent_230.html lub inne MPowery itp. Maja podobne menu. Czyli wg mnie powinniscie zaczac sprawdzac syfne mp4 pod wzgledem jakosci jak wam pasuje to cos. Oczywiscie nie chce nikogo urazic. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jvx32tv ale nie wiem czy zauwarzyłeś, ze dość starannie selekcjonujemy produkty które wprowadzamy na rynek i nie porywali bysmy się na markę, której jako importer irivera, cowona, mpio czy iGO nie mogli byśmy spokojnie sprzedawać.

 

Dalej jestem zdania, że lepiej kupić MPIO, jednak fakty są takie, że w Polsce ludzie nie umieją (często nie mogą) wydać większej kwoty na coś takiego. Po drugie jak już pisałem w innym temacie, kupienie dziecku 12-14 letniemu iriver'a niejednokrotnie graniczy z wyrzuceniem pieniędzy bo albo zniszczy albo zgubi.

 

A po trzecie i ostatnie - czy ja od początku nie zaznaczam, że jest to marka low-endowa? :) Mamy Hi-end (iriver, cowon czy mobiBLU) mamy middle-end (MPIO) to teraz mamy i low-end. Pełna działalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama jakość dźwięku nie będzie napewno porywająca (ale o tym też już pisałem). To że player korzysta z najlepszej chińskiej firmy produkującej SoC to miło, ale jednak jest to jeszcze daleko z tyłu za czołówką.

 

Jednak jakość spasowania części, jakość plastiku i przyjemność z użytkowania jednak zaryzykuje ze jest większa w MPManie niż w MP4 Digital :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak echa. Nie jest płaski. Ale zdecydowanie brak mu głębi. Z tym, że przy MP3 nawet 192 to jednak nie OGG - wiec i na tym się zyskuje bo nie można poszaleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Ewentualnie uniwersalne, które w niedługim czasie pojawią sie w MP3Store.

 

 

ps. zachęcam do spisania testu tego odtwarzacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie odtwarzacz jest całkiem przyjemny, zarówno w obsłudze jak i w funkcjach do których został przeznaczony. Interfejs jest dość intuicyjny, drażni mnie tylko dżojstik - trzeba troszkę wprawy by nauczyć się go wciskać , z ruchami lewo, prawo, góra, dół jest wszystko ok. Czas przejść do jakości dźwięku, a więc jest on rzeczywiście pozbawiony głębi (choć nie całkowicie). Jakość dźwięku można można poprawić poprzez equalizer (mamy do wyboru: Normal, 3D, Rock, Pop, Classic, Bass, Jazz i oczywiście ustawienia własne). Osobiście uważam, że dźwięk jest o niebo lepszy od MPowera. Czas na jakość wideo. Wyświetlacz ma rozdzielczość 220x176, jakość jest w sumie nie zła jak na cenę odtwarzacze. Zauważyłem, że podczas oglądania niektórych filmów obraz przeskakuje czego winą wg mnie jest konwersja pliku. Jakość zdjęć i radia jest średnia. Na dołączonych słuchawkach się zawiodłem. Są ciche i przede wszystkim za krótkie - można zapomnieć o noszeniu odtwarzacza w kieszeni. Może nie były by za krótkie, gdyby odtwarzacz posiadał dziurkę na smycz (zmiana słuchawek poprawiła jakość dźwięku). Plastik którym pokryta jest górna część odtwarzacza jest dość wrażliwy na na porysowanie, dlatego też przydało by się etui. Ogólnie polecam ten odtwarzacz ludziom, którzy nie chcą wydać 800zł na mp3, a chcą kupić dość tani odtwarzacz z przyzwoitą jakością dźwięku.

Ocena: 4-/5 (jak na tą cenę), dla fanatyków dźwięku 3+/5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności