Skocz do zawartości

Pogadajmy O Pamięciach


eljon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No przeciez mowilismy ze Cowon D2 limituje transfer z karty do poziomu 2.5 MB/s - getz o tym pisal ja potwierdzilem. Zeby sprawdzic rzeczywisty transfer potrzebujesz czytnika SDHC np MicroMate SanDisk badz jakiegos kingstonowego multi czytnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaczek:

jezeli sprzedawca oferuje gwarancje minimum 2-3 lata to mozna pokusic sie!

niestety pamieci coraz czesciej "zaczynaja padac"i byc moze na poczatku

cieszymy sie z korzystnej ceny ale potem zaczynamy "psioczyc"

nizsza cena moze rowniez wyplywac z zakwalifikowania przez producenta

do grupy o gorszej jakosci posiadajacej bledy odczyt/zapis....

dlatego ja zamowilem flasha u sprzedawcy,ktory oferuje "wieczysta gwarancje"

jakiekolwiek problemy =nowa karta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ron jakiej firmy kartę kupiłeś?

Czy jest to GoodRam o której wcześniej pisałeś że nią jesteś zainteresowany?

 

Karta 8Gb za 260zł GoodRam mnie kusi, ale jakoś się nie mogę przełamać jak słysze nazwę tej firmy.

 

 

Dla tych co na pomysł nie wpadli

http://porwit.com.pl/p51643-Goodram-8GB-SD...MBs-CLASS4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro pojawily sie czytniki SDHC + pendrive od Kingstona -> dostaje sie pendrive z wew pamiecia 1/2 GB + czytnik SD/SDHC/MMC i wszelkie odmiany mini i micro (ale trzeba miec adapter! chociaz adaptery do normalnej wielkosci praktycznie zawsze daje producent). Czytnik na pewno bedzie czytal SDHC a cena jest w sumie dosyc atrakcyjna jak za 1 GB bo wersja 2 GB jest juz mniej ekonomiczna. Wspominam Wam o tym czytniku bo dzieki niemu bedziecie mogli uzywac swoich kart SDHC z pelna predkoscia co u mnie zamiast ~2500 kB/s przy zapisie poprzez D2 daje ~5800 kB/s przy uzyciu czytnika - robi roznice! A odczyt to juz ponad 9000 kB/s z uzyciem czytnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i apropo powyzszego postu:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=193080985

 

"pelna zgodnosc z Secure Digital". i fotka etz jakas taka nie taka .co o tym sadzicie?

 

Witam

Jak już ktoś wspominał SDHC Goodram-a 8GB działają na D2 bez problemu. Karta oferuje transfery na poziomie klasy 4 (chociaż sprzedawca reklamuje transfer przy odczycie do 19MB/s ) co dla D2 jest wystarczające. Zapis pełnych 8GB trwał ok 40 min (karta nagrywana w D2).

Działają na D2 również innne karty np starsza SD 2GB Sandisk-a.

b16ec13f10b73d63.jpg[/url][/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy goodram ma tylko jeden wzor nadruku na kartach? bo roznie z tym bywa i na allegro i w sklepach internetowych

Od czasu kiedy firma Wilk Elektronik SA zaczęła produkcję pamięci w Polsce marka GOOD RAM stała sie bardziej popularna.

Na stronie producenta www.godram.com można porównać modele produkowanych kart SD ( i nie tylko).

 

ale to ze Goodram pisze to nie znaczy ze nie fake?

juz mialem do czynienia z "szybkim"flashem Kingston

x100 ktory niestety osiagal ledwo x2 i okazal sie

podroba...

 

To sie zgadza, że można trafić na podróbki, ale raczej tylko tych markowych produktów ( kto by tam podrabiał lokalnego producenta z Polski) a to, że niektórzy sprzedawcy na Allegro naciągają to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności