Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tapety z ładnymi dziewczynami w słuchawkach


eRazel

Rekomendowane odpowiedzi

nGqwna6y.jpg

81GlaHrElFL._SL1500_.jpg

Gallery _jpeg.jpg

depositphotos_66203377-stock-photo-vintage-music-lover.jpg

stock-photo-227542705.jpg

674497792.jpg

Legion-Chapter-6-music.png

eyeem-106901408.jpg

108126812.jpg

57053598-Retro-foto-di-una-ragazza-nuda-pin-up-con-grandi-cuffie-di-musica-d-epoca-su-sfondo-colorato-astratt-Archivio-Fotografico-copy.jpg

yalp_left_02-626x350.jpg

182664378.jpg

8 minutes ago, timecage said:

Sztuczność i nieszczerość większości tych fotek pięknie podsumowana jednym słowem i jednym znakiem interpunkcyjnym :).

Dla mnie słuchawki na kobiecych głowach mają urok, kiedy te kobiety ich naprawdę używają, a nie tylko z nimi pozują.

 

"Sztuczna i niepewna" podsumowuje to doskonale. Zawsze czułem, że istnieje różnica między szczerymi zdjęciami a bardzo fałszywymi scenariuszami w stock photography. Nigdy nie byłem w stanie uchwycić istoty istoty różnicy, ale zrobiłeś to tak doskonale.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie mam wrażenie, że co najmniej 90% klientów sklepów audio to mężczyźni, więc ciężej może o zdjęcie kobiety ze słuchawkami ;) - przynajmniej takimi pełnowymiarowymi. Choć na mieście czy gdzieś kobiety widzi się głównie z pchełkami, ale rozumiem, że bez takich dużych słuchawek to już nie to  :D . One je zakładają, jak ktoś im zapłaci za ładne zdjęcie najczęsciej może :D:) . Choć prawdę mówiąc jak widzę ładną kobietę ze słuchawkami, to czasem mam problemy ze skupieniem się na słuchawkach ;) .

 

Np. tu na forum to w ogóle kobiet nie ma chyba tak BTW, że czasem zastanawiam się czy może jest jakiś zakaz dla rejestrowania się dla kobiet :D . Więc pojawiają się na wrzucanych zdjęciach :D .

 

Kurcze, mam takie zaległości w temacie, bo dopiero trafiłem do tego wątku :D .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2017 o 17:38, Introverder napisał:

Ogólnie mam wrażenie, że co najmniej 90% klientów sklepów audio to mężczyźni, więc ciężej może o zdjęcie kobiety ze słuchawkami ;) - przynajmniej takimi pełnowymiarowymi. Choć na mieście czy gdzieś kobiety widzi się głównie z pchełkami, ale rozumiem, że bez takich dużych słuchawek to już nie to  :D . One je zakładają, jak ktoś im zapłaci za ładne zdjęcie najczęsciej może :D:) . Choć prawdę mówiąc jak widzę ładną kobietę ze słuchawkami, to czasem mam problemy ze skupieniem się na słuchawkach ;) .

 

Np. tu na forum to w ogóle kobiet nie ma chyba tak BTW, że czasem zastanawiam się czy może jest jakiś zakaz dla rejestrowania się dla kobiet :D . Więc pojawiają się na wrzucanych zdjęciach :D .

 

Kurcze, mam takie zaległości w temacie, bo dopiero trafiłem do tego wątku :D .

 

To jest paradoks: taki temat powstaje i ma dużą popularność, bo forum jest zdominowane przez mężczyzn, ale z drugiej strony dzięki temu na forum jest mniej kobiet :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, fajne te ostatnie słuchawki :D . Dopiero po chwili widać, że mają coś na uszach :D , bo strasznie dyskretne te słuchawki, tylko dlatego :) .

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na ostatnim zdjęciu podoba mi się proporcja w prezentowaniu różnych części ubioru oraz ciała :D . Światło też nienajgorsze :) .

 

Ten temat wciąga jak lektura którejś z książek Kinga albo lepiej :D - bo tyle ładnych słuchawek w tym wątku :D - aż "like'ów" mi kurde zabrakło - co to za limity w ogóle :P . Bo dopiero nadrabiam zaległości i patrzę kto się najbardziej zasłużył w temacie  :D i sam może coś poszukam do wstawienia   :D . Jedynie czasem jest "problem" i dylemat gdzie patrzeć :D:P .

 

Tyle, że ostatnio coś pań ze słuchawkami brak chyba :D:P .

 

eRazel - widzę zasługuje na szczególne wspomnienie, jako autor tematu :) . Zdrowie eRazela :D:) .

 

2f341a64ccdc.jpg

 

2fb66adffc4b.jpg

 

Pracownica na budowie z dźwiękochłonnymi słuchawonami :) :

fa78330cfad9.jpg

 

658879a1733d.jpg

 

2ad287ae9367.jpg

 

24ec3f6b7654.jpg

 

7beff6bdcd0f.jpg

 

Raz będzie bez słuchawek, myślę, że leżą gdzieś tuż poza kadrem :):P :

 

b2ce3df0ab2f.jpg

 

Pewnie już było, ale co tam ;) :

 

a3ef7f96af6a.jpg

 

Ładne piegi nie są złe :) :

 

346abac606b6.jpg

 

983d41e384f7.jpg

 

89438b545fa8.jpg

 

07c276e9b43d.jpg

 

Ruchomy stojak :D :

 

53698fcc27ac.jpg

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności