Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Akg K 324 P


gameboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no wg tego i innych topicow na head-fi te sluchawki graja genialnie jak swoja cene, przeczytaj caly watek, wg wiekszosci bija inne sluchawki za 100$ jak nie lepiej, np. um1, vibesy, etymoticy i inne :) ja sam jak tylko dojdzie do mnie netk@rta (do 2 tyg. wg banku <_< ) to kupuje je w ciemno, podobno teraz jeszcze zmienili te beznadziejne tipsy na jakies sony'owskie wiec nie bedzie zle, chociaz na head-fi polecaja tipsy od ue a mozna miec "universal fit kit" za 9$ z przesylka wiec tez sie chyba szarpne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja sie moge poswiecic ;) juz mi sciagneli kase za netkarte z konta wiec mam nadzieje ze niedlugo do mnie przyjdzie i bede mogl kupic te x3, ale natknalem sie tutaj ze Radzique juz je kupil wiec niedlugo powinien chyba sie pochwalic ^^

 

pozatym jestesmy na 9 miejscu w zakupach w jabenie wiec gdzies są juz pewnie ;)http://jaben.wordpress.com/2007/05/14/gree...vers-out-there/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności