Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Akg K 324 P


gameboy

Rekomendowane odpowiedzi

Mial ktos ju? do czynienia z tymi cude?kami??

 

image1156403122_k324p_chro44ed4fb2bc641.JPG

 

Prezentuja sie ladnie:)

Na stronce AKG pisze ze to nowosc i ze sa to PIERWSZE sluchawki dokanalowe firmy AKG:D

 

Moze beda niedrogie i lepsze od EPEK, zobaczymy:)

 

Tutaj dolaczam specyfikacje ze stronki AKG:)

 

Type Dinamic, closed-back

Efficiency 121 dB SPL/V

Frequency range 12 Hz to 23.5 KHz

Rated impedance 16 ohms

Max. input power 25 mW

Cable 1.15 m (3.8 ft.) 99.99% oxygen-free

Connector Hard gold-plated jack plug and contacts

Net weight (without cable) 3 g (0.11 oz.)

 

link do fotki w lepszej rozdzielczosci:

 

http://www.akg.com/picture.php?txt=For%20i...ed4fb2bc641.jpg

 

Aktualna cena rynkowa wynosi podobno

 

80,98zl

 

Czyli podobnie do EP630:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

wlasnie do mnie idą kurierem, powinienem je miec jutro albo pojutrze to postara sie (po solidnym wygrzaniu) cos konkretnego o nich napisac.

Zdecydowałem się na ich kupno w ciemno bo czytałem (chyba na head-fi), że wypadają dużo lepiej niż CX-300

oceny były takie:

Sennheiser CX-300: 3,7/5

AKG K324P: 4,4/5

więc jest to spora różnica (ale niedługo się sam o tym przekonam). Inną sprawą, która pomogła mi w ich wyborze to masa podróbek CX'sów oraz cena CX=ok. 190pln, a AKG K 324 P=167pln :)

<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na opinie!

 

Co do tych ocen... musi minąć trochę czasu żeby słuchawki były oceniane prawidłowo. ostatnio czytałem opinie o cx300... no i na początku to były same peany xD. potem dopiero euforia trochę zeszła i zaczęły się pojawiać bardziej wyśrodkowane opinie. co nie zmienia faktu, że je kupuje xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie do mnie idą kurierem, powinienem je miec jutro albo pojutrze to postara sie (po solidnym wygrzaniu) cos konkretnego o nich napisac.

Zdecydowałem się na ich kupno w ciemno bo czytałem (chyba na head-fi), że wypadają dużo lepiej niż CX-300

oceny były takie:

Sennheiser CX-300: 3,7/5

AKG K324P: 4,4/5

więc jest to spora różnica (ale niedługo się sam o tym przekonam). Inną sprawą, która pomogła mi w ich wyborze to masa podróbek CX'sów oraz cena CX=ok. 190pln, a AKG K 324 P=167pln :)

<_<

 

 

I jak?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...

juz je mam, recenzja bedzie wkrotce :ph34r:

 

ale żeby podgrzac atmosfere napisze tak: koss porta pro (ktore tez posiadam) to słuchawki o klase nizej niz AKG K 324 P

a koss the plug (tez je posiadam) musialem wyrzucic bo w porownaniu z dzwiekiem 324-ek to jakies pierdzące nieporozumienie

(nie mialem okazji słuchac EP'ek 630 ale z tego co czytalem to w porownaniu do koss the plug wypadaja cieniusieńko)

 

be patient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby podgrzac atmosfere napisze tak: koss porta pro (ktore tez posiadam) to słuchawki o klase nizej niz AKG K 324 P

 

Kpp to słuchawki grające bardzo wąsko, dochodzi wręcz do zmieszania instrumentów- takie moje zdanie. Może dlatego doki przebiły je?

 

a koss the plug (tez je posiadam) musialem wyrzucic bo w porownaniu z dzwiekiem 324-ek to jakies pierdzące nieporozumienie

(nie mialem okazji słuchac EP'ek 630 ale z tego co czytalem to w porownaniu do koss the plug wypadaja cieniusieńko

 

Nie wiem gdzie to czytałeś... plugi to jedne z gorszych doków, do epek nie umywają się, a trzeba pamiętać, że epki to też nie są nawet wyższe stany średnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o scene i separacje instrumentów, to jest z tym duuużo lepiej niż w K26P ;]

 

Uh xD. Jak porównywałem k81dj do kpp (zaledwie przez chwilę), to to była w zasadzie pierwsza rzecz, jaką zauważyłem- węższa scena i gorsze rozróżnienie. Widać naprawdę warto do nich dopłacać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

Ale muszę przyznać, że chciałbym mieć teraz djtki na chwilę jeszcze. Tylko by porównać je z cx300. Wiem jedno- w porównaniu do shs8200 cxy wypadają o niebo lepiej. I może to jest teza wyłożona zbyt szybko (tydzień nie minął od odebrania sennków), ale wydaje mi się, że jednak sporo w tym prawdy. Są dużo bardziej szczegółowe i, po odpowiednim wyregulowaniu via eq, brzmią po prostu przyjemniej. Do tego małe i izolują... jak na razie chyba best pick. Jak już dojdę do wniosku, że mogę żałować wydanej kasy to dojdzie do porównania z epkami, acz na dzień dzisiejszy będę się upierał, że cxy są lepsze. Upierał jednak cichutko, bo na razie nie sprawdzę tego empirycznie.

A co do k81dj- jak nie przeszkadza kabel i grzanie- brać! xD Po wygrzaniu są naprawdę warte imho. Choć i tak zbieram na sr-60/80 :P.

 

Koniec off'u, czekamy na reckę docków akg :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cable 1.15 m (3.8 ft.) 99.99% oxygen-free

Connector Hard gold-plated jack plug and contacts

 

;)

 

 

Przeglądam jakieś niemieckie fora i piszą tam, że kabel przenosi wszelkie szumy przy dotykaniu, ocieraniu sie o ubranie.

Ale to chyba standardowa wada dokanałówek w ogóle?

 

http://www.etest-heimkino.de/testb_testblock-5011.html

http://www.etest-heimkino.de/testb_testblock-4719.html

 

Tu niby są jakieś rankingi, ale pewnie niewiele warte;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam jakieś niemieckie fora i piszą tam, że kabel przenosi wszelkie szumy przy dotykaniu, ocieraniu sie o ubranie.

Ale to chyba standardowa wada dokanałówek w ogóle?

 

To jest cecha każdych słuchawek. Dociśnij np. pałąkowe mocniej i pobaw się kablem, będzie taki sam efekt. Tylko przy dokach jest to bardziej uwydatnione, nie jestem pewny dlaczego (zwiększone ciśnienie?), ale zasadniczo- im większa izolacja- tym większy efekt. Przynajmniej ja to tak widzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej puścić kabelek po plecach :) A co do tych K 324 P jakoś nie chce mi się wierzyc żeby były lepsze od KPP..... Słuchałem nawet shure E500 i ich brzmienie mnie jakos nie powaliło, a postawić ich ponad KPP bym nie śmiał.... (a może ja po prostu nie lubię armatury? :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności