Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe między 250 a 350 zł


Krazas

Pytanie

Witam,

 

Zgubiłem swoje obecne słuchawki dokonałowe - OSTRY KC06A i zmuszony jestem nabyć coś nowego. Wcześniej posiadałem SoundMagic E10. Zarówno z SM, jak i z tych OSTRY byłem bardzo zadowolony, oba modele spełniły moje oczekiwania co do przyjemnego grania. Nie mam jakiś specyficznych preferencji, ponieważ słucham muzyki ze wszystkiego (smatfon, laptop, czasem PS4) i wszystkiego (od muzyki klasycznej, przez metal, współczesny pop i muzykę rozrywkową na rapie koncząc). Szukałbym więc w miarę uniwersalnych doków, które podpinam i bez większego kombinowania mogę oddać się słuchaniu dowolnej muzyki.

 

Budżet planowany to ok. tych 250 zł, bo tyle kosztowały mnie wtedy zgubiony słuchawki OSTRY, niemniej jednak jeżeli są słuchawki, które lepiej wpisują się w taką uniwersalność to powiedzmy te 100-150 zł więcej też jestem w stanie dołożyć.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wybór spory. Zasugeruję rzucenie okiem na takie słuchawki:

- Fidue A65 - 219 zł

- DUNU Titan1es - 219 zł

- Final E2000/E2000C - 200-220 zł

- Whizzer A15 - 269 zł

- Final E3000/E3000C - 250/270 zł

- FiiO F5 - 299 zł

- TFZ Exclusive King - 299 zł

- 1More Triple Driver - 369 zł

- FiiO FH1 - 399 zł

- iBasso IT01 - 399 zł

 

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Krazas napisał:

Bardzo dziękuję za obszerną liste, przejrzę sobie wszystkie. Jakiś model szczególnie polecasz z niej?

 

Zapewne dwa ostatnie (ze wskazaniem na IT01):

- FiiO FH1 - 399 zł

- iBasso IT01 - 399 zł

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chcesz po taniości to fidue A65 też powinny się spisać.  Miałem droższe słuchawki, ale A65 mają u mnie dożywocie w połączeniu z telefonem.
U mnie akurat zastąpiły te KC06A, którym przerwał się prawy kanał.  

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym jeszcze dorzucił TIN Audio T2 (u BigMarasa ok. 240zł) i TRN V80 (kosztują tylko ok. 100zł na Ali, ale po dokupieniu odpowiedniego kabla i tipsów naprawdę potrafią się odwdzięczyć :)) , nie są kosztują może tyle ile podałeś ale trzeba pamiętać, że to słuchawki grają, a nie pieniądze ;).

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I jeszcze BQEYZ K2. Jak weżmiesz stąd to zrób zamówienie bez płacenia i w uwagach wpisz Audiobudget i poczekaj na obniżke. To poziom T2 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności