Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Campfire Cascade - opinie


wegiel21

Pytanie

Cześć,

 

pytanie do użytkowników, czy Campfire Cascade łatwo napędzić ( dap Sony wm1a ) i w jakich gatunkach muzycznych te słuchawki sprawdzą się najlepiej ? Dopytam jeszcze jak one tłumią od dźwięków otoczenia i czy bas jest "soczysty" :)   ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 minutę temu, xtpppp napisał:

Graja praktycznie ze wszystkiego, jeżeli chodzi o bas to nigdy go nie brakuje i zawszy jest dobrze kontrolowany.

A jak wygląda sprawa tłumienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Grają ze wszystkiego, ale im więcej mocy, tym bardziej się otwierają. Dla mnie najlepiej zagrały z toru stacjonarnego, ale z ZX300 po balansie też jest dobrze.

Bas tam jest „trzewny”. Czuje się go całym ciałem. ;)

Tłumią dobrze. ANC to nie jest, ale dałem radę słuchać w samolocie, więc źle nie jest.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakość jest bardzo dobra, komfort jest ok. Wiadomo, że to słuchawki przenośne, więc nie będzie wygodnie jak w domowych i trzeba mieć tego świadomość. Niektórzy narzekają na pałąk cisnący w głowę, ja go czuję dopiero po kilku godzinach. Dla mnie ich największa wada to spadanie z głowy, gdy się położę. No i wygląda się w nich (przez konstrukcję pałąka) conajmniej dziwnie - mi nie przeszkadza, komuś może.

 

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kształt pałąka z Cascade mocno przypomina mi ten z D7200 po założeniu na głowę. Nie przylega ładnie do zarysu głowy tylko jest taki "kwadratowy" przez co opiera się głównie na czubku głowy. To z kolei powoduje wspomniany ucisk. W Denonach pomogło mi lekkie wyprofilowanie (dogięcie) pałąka. Dzięki temu poprawił się komfort i już nie wyglądał tak "kwadratowo".

 

IMG_20181013_103623.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Seler666 napisał:

Jakość jest bardzo dobra, komfort jest ok. Wiadomo, że to słuchawki przenośne, więc nie będzie wygodnie jak w domowych i trzeba mieć tego świadomość. Niektórzy narzekają na pałąk cisnący w głowę, ja go czuję dopiero po kilku godzinach. Dla mnie ich największa wada to spadanie z głowy, gdy się położę. No i wygląda się w nich (przez konstrukcję pałąka) conajmniej dziwnie - mi nie przeszkadza, komuś może.

 

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Czy wiesz może gdzie moża zakupić same flitry ( 4 szt ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, xtpppp napisał:

Najlepiej grają bez filtrów :).

 

Bez białych filtrów (tych "na stałe" zamontowanych) straciły dla mnie swój charakter i mięso, które tak w nich lubię. Za równo się zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy ktoś z was słuchał Cascade i Ultrasone Pro 900 ? Czy jest to wyższy poziom grania od pro900 ktore jak dla mnie w elektronice sa bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Swego czasu posiadałem PRO900, uzywalem ich z brystonem bha1 , caskade to inny typ grania, bardziej dociążona średnica, większy bas ( z dobra kontrolą) , pro 900 potrafia byc meczace przy słabszych realizacjach, graja jaśniej, bardziej technicznie, cascade to takie granie nastawione na FUN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, xtpppp napisał:

Swego czasu posiadałem PRO900, uzywalem ich z brystonem bha1 , caskade to inny typ grania, bardziej dociążona średnica, większy bas ( z dobra kontrolą) , pro 900 potrafia byc meczace przy słabszych realizacjach, graja jaśniej, bardziej technicznie, cascade to takie granie nastawione na FUN.

Pro 900 sprzedane i szukam czegos do elektroniki ( House , Trance , Ambient , GOA ) z fsjnym basem i dobrym zejsciem sub basu , nie kującą gora pasma i z dobra izolacja od dzwiekow z zewnatrz i postawilem + przy CA Cascade. Nadmienie iz lubie cieple granie wlasnie nastawione na fun ale w mp3store u Wojtka sluchalem Final Audio Sonorous oraz MrSpeakers Aeon i powiem ze to inne granie ale bardzo fajne. Natomiast Sony WM1a w komplecie z Aeonami mial zbyt malo mocy i potrzebowal wzmocnienia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności