Skocz do zawartości

Mr Speakers Voce


lsd

Rekomendowane odpowiedzi

To na pewnomoje cienkie jest i chudo gra, przecie to Chord. Jedno trzeba im przyznać wybrzmienia są piękne zwłaszcza na wokalu. Ale gdzie jest wypełnienie?

No i z basem faktycznie coś nie tak, niby jest, ale go nie czuć, no ale to wynika z masy, której trochę brakuje.

Pierwsze co usłyszymy to przestrzeń, to nie HD800, grają blisko, ale nie aż tak jak D8000.

Dla lubiących operę będą pewnie super. Pianino jest bardziej metaliczne niż na 009. To tak na szybko.

No i starszych nagrań nie za bardzo da się słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, saudio napisał:

Ciekawe słuchaweczki, trochę ostrzej grają niż 009, bardziej metalicznie.

Nie lubie metalicznego grania, a przy Voce przez myśll mi nie przeszło, żeby je tak określić. Pamięć nie sługa, i może mylnie, ale 009 pamiętam jako ostrzejsze... Słuchałeś finalnej wersji czy demo?

 

49 minut temu, saudio napisał:

To na pewnoemoji6.pngmoje cienkie jest i chudo gra, przecie to Chord. Jedno trzeba im przyznać wybrzmienia są piękne zwłaszcza na wokalu. Ale gdzie jest wypełnienie?

No i z basem faktycznie coś nie tak, niby jest, ale go nie czuć, no ale to wynika z masy, której trochę brakuje.

Pierwsze co usłyszymy to przestrzeń, to nie HD800, grają blisko, ale nie aż tak jak D8000.

Dla lubiących operę będą pewnie super. Pianino jest bardziej metaliczne niż na 009. To tak na szybko.

No i starszych nagrań nie za bardzo da się słuchać.

Dolne pasmo zaistniało dopiero przy zastrzyku wiekszej ilości prądu. Z oceną wypełnienia miałem spory problem na początku, bo przez to czarne tło wydaje się, że czegoś jest mniej, ale potem wziąłem na tapetę mój ulubiony album Snarky Puppy - Culcha Vulcha i analizowałem instrument po instrumencie na zmiane z Hek'ami, a potem Ether Flow. Nie zanotowałem negatywnych różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, saudio napisał:

Słucham tych samych co Ty. Prądu nie brakuje, jeżeli już to napięcia, ale tego też powinny mieć pod dostatkiem.

No i u mnie wybrzmienia ciągną się w nieskończoność, oczywiście tam gdzie powinny.

Rozumiem, że obie pary zasilałeś dokładnie  tym samym torem u siebie. Z wybrzmieniami nie polemizuje. W Voce, są krótkie, ale ma to swój urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że obie pary zasilałeś dokładnie  tym samym torem u siebie. Z wybrzmieniami nie polemizuje. W Voce, są krótkie, ale ma to swój urok.

Tak tor bez zmian. Dziwne bo u mnie wybrzmienia są długie, owszem jest czarne tło dzięki temu ciągną się dość długo i daleko, mają fajną głębię, tylko mięska nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co kto lubi. Dla mnie D8000 grały super na dole, z dociążeniem i rozdzielczością, ale nie wziąłem ich ze względu na górę która nie była już tak przejrzysta i dla mnie za bardzo zdominowana przez niższe rejestry. Voce to zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lubienie lubieniem, ale jak żona porównała 009 z Voce, to jej pierwsza reakcja, Voce są takie bardziej metaliczne, zwłaszcza pianino, wyższe oktawy potrafią przyprawić o ból uszu.

Niewątpliwie mają swoje zalety głównie głębię sceny pod tym względem są w pierwszej trójce.

 

A z D8000 to Japończycy powinni dokonać honorowego seppuku za ten kabelek dołączony do nich.

 

Ciekawa ta kapliczka, choć niewygodna.

IMG_0324.jpg

 

Ogólnie można z nim żyć, dopiero bezpośrednie porównania pokazuję pewne elementy, które można mieć lepsze w innych nausznikach, nie podejmę się pełnego opisu bo za krótko słucham, ale są to słuchawki dla tych, którzy preferują wokale i głęboka scenę, nie jest może szeroka, łądnie poukładana,  no i wybrzmienia zwłaszcza tam gdzie powinny być są przepięknie rozciągnięte. Mi też nie udało się wydobyć basu, oweszem jest, ale jest tłem, gdzieś tam sobie plumka, ale jest wyraźnym tłem dla reszty pasma, przeszkadza to trochę w odbiorze np. kontrabasu. Słuchałem na iESL z końcówką mocy więc powinno być ok, ale jednak nie, podobnie ze słuchawkowcem, którego o brak basu ciężko posądzać. 

Są dość wygodne, choć trochę cisną, dużo miejsca na uszy, w realu wyglądają znacznie lepiej niż na zdjęciach, gdzie może się wydawać że to głównie plastik.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności