Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test odtwarzacza Shanling M0


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem małego Shanlinga :)

 

Shanling wprowadził do sprzedaży miniaturowy odtwarzacz, który imponuje możliwościami. Model o oznaczeniu M0 posiada układ Sabre ES9218P, dotykowy ekran, port USB typu C, dwukierunkowy moduł Bluetooth z obsługą kodeków AAC, aptX i LDAC, a jego wymiary są zbliżone do pudełka od zapałek.


Shanling to marka, która powstała w 1988 roku, a model M0 został wydany, by uczcić 30-lecie jej istnienia. Na łamach naszego portalu ten chiński producent gości po raz pierwszy, ale urządzenia marki zostały szeroko docenione i cieszą się wysoką popularnością. Tytułowy M0 to też bardzo oryginalny odtwarzacz o wyjątkowo kompaktowych wymiarach. To jakby powrót do korzeni DAP-ów pod względem formy, ale w nowoczesnym wydaniu. Odtwarzaczowi nie brakuje nowinek, czyli dotykowej obsługi, ale także rozbudowanego Bluetootha, funkcji DAC-a USB czy też możliwości odtwarzania plików w formacie DSD. Warto wydać 399 zł?

 

https://kropka.audio/test/odtwarzacze/shanling-m0-recenzja/

 

17a.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Clip Plus wreszcie na emeryturę ? :)

 

Trochę inny pułap cenowy :)

 

21 godzin temu, Marceli napisał:

Hej Maciek, świetna recenzja.

 

Daj znać czy  to prawdziwe LO które omija wewnętrzny wzmacniacz.

 

W tych drobiazgach są już kostki przetworników zintegrowane ze wzmacniaczami, coś czuję, że nie można ich łatwo pominąć. Po włączeniu funkcji LO w Shanlingu M0 pojawia się nawet komunikat, że głośność zostanie ustawiona na maksimum. Po podłączeniu zewnętrznego wzmacniacza nie słyszę żadnej różnicy pomiędzy trybem LO a HO z głośnością na maksimum.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 13.12.2018 o 20:39, korkillus napisał:

Co wybrać do małego M0 w cenie do 1000 nauszne, kompaktowe ?;) 🤔 Czy momentum m2 będzie dobrym wyborem?

 

Wg mnie będzie trochę za bułowato, ale możesz spróbować. Momentum AE2 najlepiej mi grały jednak ze źródłem trzymającym dół za pysk.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności