Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do biegania. Ile wydać aby były dobre?


Ayen2

Pytanie

Witam.
Szukam słuchawek dokanałowych do biegania.
Nie mogą wypadać, ani nie chcę ich ciągle poprawiać.
Muzyki słucham różnej, ale dźwięk musi być jak najlepszy, duża scena i aby dźwięki się ze sobą nie gryzły.
Ile bym musiał wydać na takie słuchawki.
Jak coś to mogę też zamówić z chin.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Witam.
Szukam słuchawek dokanałowych do biegania.
Nie mogą wypadać, ani nie chcę ich ciągle poprawiać.
Muzyki słucham różnej, ale dźwięk musi być jak najlepszy, duża scena i aby dźwięki się ze sobą nie gryzły.
Ile bym musiał wydać na takie słuchawki.
Jak coś to mogę też zamówić z chin.
 
Żeby doradzającym było łatwiej to podaj na czym słuchasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakby się uprzeć to i za ok 70zł się uda kupić dobrze brzmiące słuchawki i to bezprzewodowo. Mam na myśli KZ ZST z tym kabelkiem Bluetooth od KZ. Na gearbest powinny być. To będzie brzmienie bardziej rozrywkowe, sporo niezłego jakościowo basu, góra wyrazista, ale nie natarczywa, trochę na planie V. 

 

Na kablu Final E3000 się sprawdzą. To zdecydowanie wyższa jakość dźwięku względem KZ i barwa bardziej zrównoważona. Lekkie, wygodne i z tymi gumowymi zausznicami nie ma szans, żeby wypadały. Kosztują ok 250zł z pilotem. 

 

A taki najrozsądniejszy wybór do sportu to Beyerdynamic Byron BT. 250zł za dobrze grające i dobrze wykonane słuchawki bezprzewodowe szanowanej firmy. Taki pewniak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, rgomez napisał:
38 minut temu, Ayen2 napisał:
Witam.
Szukam słuchawek dokanałowych do biegania.
Nie mogą wypadać, ani nie chcę ich ciągle poprawiać.
Muzyki słucham różnej, ale dźwięk musi być jak najlepszy, duża scena i aby dźwięki się ze sobą nie gryzły.
Ile bym musiał wydać na takie słuchawki.
Jak coś to mogę też zamówić z chin.
 

Żeby doradzającym było łatwiej to podaj na czym słuchasz.

Już podaję jest to telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja od kilku lat do biegania i na siłkę używam słuchawek Sony z serii NWZ-WS. Genialny komfort, żadnych problemów z wypadaniem nawet przy intensywnych ruchach. Mam starszą wersję bez BT więc wrzucam pliki do pamięci i po temacie. Obecne modele oferują też połączenie BT np.

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7083735494

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Xiaomi note to b.słabe źródło. Miałem 2, 3 teraz mam note 4. Wszystkie grały miernie i bardzo nierówno, niezależnie od słuchawek jakie wpinałem.

Moja rada jest taka, jak to nie jest Twój początek drogi, nie inwestuj, kup jak najtaniej. Np. te KZ-y jak radzi @adriano2510

Jak chcesz się rozwijać, to wybierz słuchawki pod kątem przyszłego DAP-a lub fona z porządną sekcją audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, chico99 napisał:

Xiaomi note to b.słabe źródło. Miałem 2, 3 teraz mam note 4. Wszystkie grały miernie i bardzo nierówno, niezależnie od słuchawek jakie wpinałem.

Moja rada jest taka, jak to nie jest Twój początek drogi, nie inwestuj, kup jak najtaniej. Np. te KZ-y jak radzi @adriano2510

Jak chcesz się rozwijać, to wybierz słuchawki pod kątem przyszłego DAP-a lub fona z porządną sekcją audio.

 

Do biegania to raczej tylko BT, więc jakie znaczenie ma sekcja audio telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ogólnie uważam, że podczas biegania czy uprawiania jakiegokolwiek innego sportu nie ma czasu ani warunków na to żeby zagłębiać się w szeroko pojęte "smaczki" słuchanej muzyki, a co za tym idzie, nie ma sensu inwestować w jakieś super słuchawki czy źródła dźwięku. Tutaj ma być komfort i niezawodność na najwyższym poziomie oraz sygnatura dźwięku odpowiadającą naszym upodobaniom. Na delektowanie się każdym dźwiękiem płynącym z porządnego mobilnego czy stacjonarnego zestawu audio jest czas podczas relaksu (między innymi po treningu) w domowym zaciszu czy innym spokojnym miejscu gdzie można się w pełni zrelaksować. Ot takie moje spostrzeżenia ;)

Edytowane przez LuQi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności