Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki Over-ear/Closed/Portable - 800 zł


BitWolf

Pytanie

Witam!
Moje wymarzone V-Modki niestety zaczęły zawodzić, a Support wysyła mi prosto z Los Angeles dwie zamienne pary które posiadają problemy uniemożliwiające korzystanie z nich,
więc postanowiłem zerwać z tą firmą i poszukać czegoś innego. Z racji tego, że chciałbym mieć ostatecznie dwie pary, gdzie jedna będzie do słuchania w domu, to potrzebuję też drugiej do słuchania poza domem. Na wstępie powiem, że jestem bass-headem i chciałbym coś z podbitym low i subbasem, coś takiego jak właśnie V-Moda Crossfade M100 miała.
- 800 zł
- akceptuję używki
- Przenośne, nie mam problemu jeżeli nie będą się składać, ale też nie chcę ciągle nosić na szyi czegoś na wzór BeyerDynamic DT770
- Odpinany kabel wymagany, preferowany mini-jack 3.5mm choć jak będzie jakiś Slim system czy 2,5mm to też przeżyję.
- Wtyk tylko z jednej strony (preferowana lewa strona)
- Wolałbym raczej coś niezbyt prądożernego, jednak posiadam XDuoo X3 II jako mój domyślny odtwarzacz więc trochę mocy jestem w stanie zaoferować.
- Tonacja raczej ciepława z podbitym dołem, jednak też by wokal przez to nie brzmiał jak osoba zakrywająca usta ręką podczas rozmowy
- Nie potrzebuję ani ANC ani BT. X3 II pełni rolę BT Receivera
- Słuchawki wokółuszne
Moje aktualne typy to Takstar Pro 82 i Sony MDR-1A.
Może ktoś zna jeszcze coś ciekawego w tym przedziale cenowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zamiast Takstarow zastanów się nad BossHiFi B8. Jeszcze więcej basu to Klipsch Reference over ear 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Klipschy (Klipsche?) sądząc po budowie będzie średnio z izolacją, poza tym wygląd strasznie przypomina mi moje bardzo dawne Prestigio PBHS2 które niestety za wygodne nie były...
BossHifi B8 patrząc po reckach wygląda ciekawie... jednak mam wstręt do drewna na słuchawkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

BW P5 i BD Custom Street to On-Eary... Nie chcę on-earów z racji moich specyficznych uszu przez co jakiekolwiek on-eary jakie próbowałem bolą po kilkunastu minutach.
BW P7 już wygląda ciekawiej choć jak widzę cena oscyluje w granicach 1600 zł za nówki, jednak na Allegro już można znaleźć za 900 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, BitWolf napisał:

BW P5 i BD Custom Street to On-Eary... Nie chcę on-earów z racji moich specyficznych uszu.

 

Jednak, jak będziesz miał okazję, przetestuj, od strony ergonomii, P5. Też nie jestem zwolennikiem konstrukcji nausznych, w mojej kolekcji P5, są chyba jedynymi.

Ale, tak jak pisałem, specyficzna konstrukcja słuchawek, w wypadku b&w p5, sprawdza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności