Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 300zł


twojastarabeton

Pytanie

Szukam słuchawek zamkniętych do 300zł do słuchania w domu jak i przenośne w miarę wszechstronne. Słucham głównie Rocka i metalu patrzyłam słuchawki : marshall major II z BT ale jeszcze się nie zdecydowałam. w razie potrzeby mogę podać inne informację. Z góry dziękuje za pomoc! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Godzinę temu, Grzech napisał:

Za dużych doświadczeń nie mam, ale jeżeli najważniejsza jest dla Ciebie jakość dźwięku to zapomnij o bluetooth. Czy z aptx czy bez, dla mnie na kablu te same słuchawki grają zawsze lepiej. (KZ ZST i ZS5). Jeżeli dźwięk jest na drugim miejscu a wygoda na pierwszym. To może być bluetooth. Do 300zl słuchawek nie znam do 400 polecam całym. Sercem shure srh840. Słucham black, death, grind, hard, thrash, heavy I muzyki poważnej np. Chopin czy Vivaldi, chłopy którzy gdyby miel prąd to by grali w kapelach metalowych. emoji12.png

Nie siej wrogiej propagandy co do BT. Słuchając z byle czego na byle czym można tak pisać. 

@twojastarabeton Marshall'e są zamulone. Jeśli tylko bas się liczy to mogą Ci spasować. W innym wypadku nie będą dobrym wyborem. Z czego słuchasz? Źródło jest bardzo ważne przy doborze słuchawek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaka tam propaganda, tylko doświadczenie z redmi 4x i zte axon 7mini ze słuchawkami kz spietymi kablem bluetooth z aptx. ?

Słuchałem w media Markt jbl t450, były też marshalle i tylko te dwie pary grały dla mnie najlepiej. Droższych słuchawek od mrschali nie słuchałem w tym sklepie.  To były modele z kablem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -1

Za dużych doświadczeń nie mam, ale jeżeli najważniejsza jest dla Ciebie jakość dźwięku to zapomnij o bluetooth. Czy z aptx czy bez, dla mnie na kablu te same słuchawki grają zawsze lepiej. (KZ ZST i ZS5). Jeżeli dźwięk jest na drugim miejscu a wygoda na pierwszym. To może być bluetooth. Do 300zl słuchawek nie znam do 400 polecam całym. Sercem shure srh840. Słucham black, death, grind, hard, thrash, heavy I muzyki poważnej np. Chopin czy Vivaldi, chłopy którzy gdyby miel prąd to by grali w kapelach metalowych.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności