Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pozbycie się sybilantów DT 990 pro 250 ohm (czy jest DAC który sprosta zadaniu)


mazo88

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, PeterMac napisał:

neonlight - kazdy odczuwa i slyszy sobie co innego, a to są bardzo fachowe pomiary ktore są nieomylne :).

 

Jako inżynier metrologii elektryczej, muszę zaprotestować. Pomiary są omylne, na tyle omylne na ile omylny jest człowiek który je wykonuje. Każdy pomiarowiec wie, że pomiar może być obarczony błędem metody pomiarowej (jej nieadekwatność do sytuacji) lub błędem samego pomiaru (niestaranność mierzącego i niedokładność aparatury pomiarowej).

Akurat pomiary słuchawek są narażone na oba typy błędów i to w stopniu znacznym i należy do nich podchodzić z dużą dozą nieufności. O rozrzucie parametrów jednostkowych egzemplarzy wspomniał już wcześniej @audionanik

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mazo88 napisał:

Rozwiązałem problem z sybilantami w DT 990 poprzez kupno Sennheiserów HD 800. Teraz mam taki jakie źródło dobrać przy praktycznie braku odpowiedniego budżetu ?

Zamienił stryjek... ehhh, szkoda strzępić ryja :D. A na poważnie, to teraz żeś sobie zabawę znalazł. Powodzenia w szukaniu toru do nich, jeszcze bez budżetu :D.

Edytowane przez neonlight
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SSling napisał:

Niedawno na reddicie ktoś wrzucił, że słucha HD800 ze starym iPodem Shuffle i sobie chwalił, także duży budżet niekoniecznie potrzebny ?

Niedawno jadłem obiad w barze mlecznym i sobie chwaliłem, także duży budżet niekoniecznie potrzebny?.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bakus1233 napisał:

Jak miałem senki hd800 i dt990pro, to częściej słuchałem bajerów, bo właśnie grały milutko, bez ostrości i muzykalnie, czego w hd800 mi nieco brakowało ?

Ja też byłem pewny że mój Meier i DAC80 zagrają dobrze z HD800 i się zdziwiłem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, majkel napisał:

To mu je kup. :)

Miałem dwa razy i raz 800s; wystarczy;). Takie Grado ps500e tańsze, przyjemniejsze w odbiorze, pod niektórymi względami lepsze i wystarczy im, żeby jakiś wzmak był w okolicy by zagrały, nawet nie trzeba ich wpinać.

Poza tym ja to raczej sprzedaję prawie wszystko - będzie już tych audiowygłupów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności