Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 150 zł


Skupniak

Pytanie

Witam,

 

Szukam doków z dobrym basem i ciepłym brzmieniem, najlepiej do 150 zł. Jeśli będzie coś ciekawszego to mogę dopłacić.

Wcześniej miałem Takstary Hi-1200, szukam czegoś o podobnej charakterystyce brzmienia. 

Słuchałem też SnaB Overtone EP-101M, dźwięk z nich mi nie pasował, grały 2x gorzej niż moje takstary, przynajmniej tak mi się wydawało.

 

Zamawianie z Chin nie wchodzi niestety w grę. Głównie słucham dance, electro house. Potrzebne mi jakieś słuchawki z nisko schodzącym basem.

 

Źródło to telefon LeEco Le Pro 3.

 

Zastanawiałem się nad Brainwavz M1 i VJJB K4. 

 

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To kup w Chinach i bedziesz miał tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Skupniak napisał:

Te e3000 są prawie 2x droższe ? Dopłacić mogę parędziesiąt zł.

 

Kupiłem w mp3store za 199,00. W E3000 jest bas taki jak chcesz.

A jak chcesz tanio, to chińskie doki kupisz nie tylko w Chinach. Sporo osób, forumowiczów je sprzedaje po odsłuchu.

Jeszcze inaczej, senki M2, widziałem na allegro poniżej 200,00.

Tam też basu, dobrej jakości, sporo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
 
Kupiłem w mp3store za 199,00. W E3000 jest bas taki jak chcesz.
A jak chcesz tanio, to chińskie doki kupisz nie tylko w Chinach. Sporo osób, forumowiczów je sprzedaje po odsłuchu.
Jeszcze inaczej, senki M2, widziałem na allegro poniżej 200,00.
Tam też basu, dobrej jakości, sporo.
E3000 były za 199 zł w promocji która się skończyła. Teraz są za 245 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na E3000 się niestety nie załapałem. Senków M2 nie widzę poniżej 200 zł na allegro.
Jak dotąd zaciekawiły mnie:
SHOZY Zero - 180 zł

Brainwavz M1 - 130 zł

VJJB K4 - 100 zł

I teraz pytanie -  dopłacać do SHOZY Zero? Nie ukrywam, że najbardziej jestem nastawiony na te tańsze słuchawki :D Które z nich będą najwytrzymalsze?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I mówicie, że warto dopłacić do tych senków? Duża będzie różnica pomiędzy nimi a VJJB K4? Jak z wytrzymałością obu? Które zagrają bardziej cieple, gdzie będzie bardziej bas schodził niżej, które będą wytrzymalsze? Obie pary dobrze zagrają na moim telefonie?

EDIT: Słuchawki bez mikrofonu odpadają, czyli Brainwavz M1 i VJJB K4 out. Zostają używane senki, choć nie wiem, przez jaki okres były używane. Chyba będę szukał czegoś nowego. Jest coś jeszcze ciekawego w tej kwocie?

Edytowane przez Skupniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O to super! Teraz wszedłem na jakąś stronę audiobudget.com i znalazłem jeszcze jedne słuchawki, które mi się spodobały: DZAT DF-10.

Niestety są dostępne tylko w Chinach, ale wysyłka kosztuje 0$ i się czeka do 3 tygodnii. Jeśli okażą się lepsze to zamówię z Chin.

 

Które będą lepsze, te VJJB czy może DZAT'y? Które beda bardziej miękko grały?

 

Idę jeszcze na tą stronę poczytać trochę o obu ;)

Edit: Przeglądając wasze forum natrafiłem na porównanie obu słuchawek. VJJB wypadły niby lepiej od DZAT'ów. Jak się mają VJJB K4 do Takstarów Hi 1200? Jakie są różnice?

Edytowane przez Skupniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzisz :D Już parę razy zamawiałem z Chin i czekałem ponad miesiąc na przesyłkę, jednak jeśli to ma być do 3 tygodni to mogę poczekać. Chyba zdecyduję się na te VJJB K4s, tylko prosiłbym o jakieś porównanie ich do Takstarów Hi 1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Macie może jakiegoś sprawdzonego małego jacka 3,5 mm żeby można było podłączyć te takstarki (mają mikrofon) i jacka 3,5 mm dużego (bez mikrofonu)? Jeszcze bym stare superluxy hd681 zlutował.

Załączam fotki kabli

Takstary: klik!

Superluxy: klik!

Kupiłbym u BigMarasa, lecz nie widzę jacka do takstarów


Może być taki?  https://allegro.pl/najtaniej-mini-jack-3-5mm-stereo-wtyk-na-kabel-i7501479635.html?reco_id=15b9b990-bcac-11e8-80f9-ecf4bbe93340 lub https://allegro.pl/wtyk-mini-jack-3-5mm-4-pola-hq-24k-i7497023351.html do obu słuchawek?

Edytowane przez Skupniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności