Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne - zamknięte !


AllegroMass1998

Pytanie

Witam, miałem kiedyś słuchawki Sony, nauszne. Miały fantastyczny bas, podbicia, fajnie grały. Niestety zostały uszkodzone. Następnie kupiłem słuchawki Sony MDR-ZX660. Dźwięk średniej jakości, bas prawie niewyczuwalny. Teraz przyszły mi nowe słuchawki, mianowicie Sony 100AP za bagatela 499 złotych. Niestety, mam wrażenie że grają kiepsko, gorzej niż te poprzednie. Zwróciłem je.

Tu rodzi się moje pytania i moja prośba. Szukam słuchawek nausznych, najlepiej zamkniętych do słuchania muzyki. Szukam głębokiego basu, czystego dźwięku. Cena ? Do 500 złotych. Najlepiej w kilku wersjach kolorystycznych, nie lubię standardowych słuchawek w kolorze białym czy czarnym. Polecacie coś ? Najlepiej coś z Sony, Panasonica jeśli coś takiego w swojej ofercie mają. Jeśli nie, skuszę się na inną markę. Dziękuje z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W tej cenie atakowałbym firmę AKG. Przynajmniej moje doświadczenie z tą firma jest takie, ze zawsze trafiałem na wyraźny bas. Mogę polecić te modele
https://hurtowniamuzyczna.pl/offer/209/28342/akg-k701.html
https://www.ebay.pl/itm/AKG-N60NC-Noise-Cancelling-Wireless-Headphones-Black/163216234888?hash=item2600721988:g:ShEAAOSw7WJar90J
Poza tymi od AKG dobrą alternatywą może być Audio Technica
https://www.ebay.pl/itm/Audio-Technica-ATH-M50x-Headband-Headphones/312239192226?hash=item48b2e7f8a2:g:45IAAOSwpw1aU-aU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hehe... miałem AH-GC20, które są bardzo podobne do AH-D1200, a przynajmniej na fotkach, i jak do jakości wykonania i ergonomii, nie mogłem się przyczepić,

tak o dźwięku już tego niestety nie mogę powiedzieć ;). No ale to bezprzewodowce, więc może 1200 lepiej wypadną pod tym względem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
48 minut temu, adamos80 napisał:

Ciekawe też czy ilość basu zmniejszyli, bo AH-D1100 to czysty subwoofer.

Mialem je nowe i fakt prosto z pudełka basu było sporo, ale po około tygodniu słuchania ten bas już nie był taki obfity ;)

A te nowe d1200 mi się strasznie spodobały wizualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
23 godziny temu, bakus1233 napisał:

Mialem je nowe i fakt prosto z pudełka basu było sporo, ale po około tygodniu słuchania ten bas już nie był taki obfity ;)

A te nowe d1200 mi się strasznie spodobały wizualnie.

 

Ja mam dalej te denony, u mnie basu nie ubyło, do tłuczenia kotletów w sam raz :) ale ogólnie spoko dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

 

chciałbym odświeżyć temat i uzyskać Waszą opinię na temat słuchawek Denon AH-D1200 oraz Audio-technica ath-m50x. Rozważam zakup i nie mogę się zdecydować z uwagi na różne opinie. Nie jestem audiofilem, słucham różnej muzyki, obecnie korzystam z dokanałówek brainwavz m2, z których jestem zadowolony. Możecie mi podpowiedzieć, które warto kupić - Denon mi się bardziej podoba, ale nie o wygląd tutaj chodzi i chciałbym kupić optymalnie najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Biorąc pod uwagę choćby LDAC, to tak, Natomiast na pewno  trzeba będzie sprawdzić przed zakupem. Ja szukając dokanałówek skupiłem sie na Fiio i nie żałuję. Moje FH5 grają tak, jak oczekiwałem. Stąd mój post - sądzę, że może być killer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, Nazar70 napisał:

Przewidują, że trafią do sprzedaży we wrześniu. Cena 200 - 250 $

Już jest przedsprzedaż a dostawa październik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności