Skocz do zawartości
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się marzy uhonorowanie 100 lecia niepodległości i AK w kolorze flagi lub z orzełkiem z tyłu :) - mocno limitowana edycja 100 sztuk :) 

Co wy na to? 

Teraz prezentujemy najnowszego AK - szczegóły poniżej. Jeśli będzie zainteresowanie mogę przygotować promocję. 

Cena sklepowa: 11699 PLN

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

A&ultima SP1000M_01.jpgA&ultima SP1000M_02.jpgA&ultima SP1000M_03.jpgA&ultima SP1000M_04.jpgA&ultima SP1000M_05.jpgA&ultima SP1000M_06.jpgA&ultima SP1000M_07.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie AK było napisane, że cena za SP1000M wyniesie $2399 co patrząc na obecny kurs dolara daje niecałe 9k a tutaj prawie 12k? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czepialsko i na marginesie: "100 lecie odzyskania niepodległości". Polska nie zaczęła się w 1918 r. Kłaniam się. :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.09.2018 o 13:08, Superata napisał:

Teraz prezentujemy najnowszego AK - szczegóły poniżej. Jeśli będzie zainteresowanie mogę przygotować promocję. 

Cena sklepowa: 11699 PLN

Jakoś cicho się zrobiło w tym temacie, a ja myślę, że wielkość zainteresowania może być zależna od ceny w promocji. Im niższa cena tym większe zainteresowanie. Zgadzacie się ze mną? Czy może źle myślę? Brak propozycji cenowej doprowadziło do ciszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kiedy można się go spodziewać w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena może być taka tylko preorderze. Spodziewamy sie październik raczej początek. Jest to niby Sp1000 w mniejszej budzie. Jeśli tak to chyba warto?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że zaproponowana cena nawet ta niższa 8k na społeczności wielkiego wrażenia nie robi. Faktem jest, że to sporo kasy zważywszy za sprzęt którego nikt jeszcze nie słyszał.  

Z drugiej strony po  wnętrznościach sprzętu cisną się do głowy myśli: bierz bo dźwięk wysokich lotów, bo warto, większy wychodzi dużo drożej. Jeżeli o mnie chodzi to szarpie mną ta cała sytuacja, decyzje o zakupie sprzętu grającego przeważnie podejmuję w chwilę a ta jeszcze nie nadeszła. jak będzie 8tys. to może nadejdzie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy sampla. Dźwięk conajmniej jak SP1000 ale bardziej zgrabniejszy I lekki.  Fainy tez Kolor. 

Biorąc pod uwagę ze ro taki mały sp1000 to super okazja. 

Wiadomo sp1000 wyglada bardziej luksusowo. Ale sp1000m jest również elegancki. 

Dla 3 pierwszych osób zrobimy 8k

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi