Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo X3 II vs Shanling M0


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

xDuoo X3 II oraz Shanling M0 to dwa przenośne odtwarzacze audio jakie niedawno trafiły w moje ręce dzięki firmie Audioheaven. Oba celują w przystępny przedział cenowy, gdyż X3 II jest wyceniony na 499 złotych, a M0 na 399 złotych. Jednak mimo różnicy w cenie i wyglądzie, łączy je więcej niż można się spodziewać na pierwszy rzut oka.

 

Dalsza część tradycyjnie pod odnośnikiem, więc zapraszam :)

https://muzostajnia.wordpress.com/2018/09/10/xduoo-x3-ii-vs-shanling-m0/

 

xduoo-x3-ii-vs-shanling-m0.jpg?w=900&h=3

Edytowane przez Inszy
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link działa, daję lajka (ale nie za link, a za to, co się pod nim kryje). 

 

Zgadzam się z opisem dźwięku m0, w szczególności z kwestia parowania z jaśniejszymi słuchawkami. Już wiem dlaczego od kilku dni słucham m0 wyłącznie z Filaudio4. 

 

Nie odczułem natomiast opóźnień w dźwięku po BT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Grzesiu M0 w połączeniu z BTR-3 to bajka :) nawet Klipsch Reference on-ear dostaje blasku na górze. Od piątku słucham i cały czas jestem oczarowany dźwiękiem tych dwóch maluchów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za dużo urządzeń na raz. Dlatego też nigdy nie lubiłem składać kanapek.

 

6 godzin temu, Gourney napisał:

Nie odczułem natomiast opóźnień w dźwięku po BT. 

W tekście było dobrze ;) Ale dzięki za zwrócenie uwagi, końcówka poprawiona.

Link też już właściwy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy pozwolę sobie Ciebie o coś zapytać.

Oppo pm3 i Xduoo X3II - będzie synergia ? Oppo jak pewnie wiesz to bardzo bliskie granie, intymne wokale itd. i w połączeniu z moim FiiO X5 III jest tragedia bo jest rozmazany i wbijany do samego środka głowy ten wokal, nie da się tego słuchać, zero precyzji, wszystko rozjechane, rozmyte, rozmiękczone i baaaardzo blisko serwowane, przez to rozjechanie się wokali -męczące. Tu piszesz, że Xduoo jest precyzyjny, że nie przybliża wokali,  że ich nie podgrzewa czyli teoretycznie powinno się to zgrać. Czy może poleciłbyś dozbierać kasę do Aliena pod PM3? Chociaż wolałbym coś tańszego niż Alien bo po tym jak sparzyłem się na DAPie FiiO obiecałem sobie, że już nigdy nie wydam więcej jak parę stów na jakiegoś DAP-a. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za dużo urządzeń na raz. Dlatego też nigdy nie lubiłem składać kanapek.
 
W tekście było dobrze Ale dzięki za zwrócenie uwagi, końcówka poprawiona.
Link też już właściwy
Zauważyłem natomiast coś innego, mianowicie m0 nie łączy się automatycznie ze słuchawkami BT, a i przy ręcznym połączeniu nie zawsze mu się udaje za pierwszym razem.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... U mnie nie było problemu z połączeniem BT. Może wybrzydza przy konkretnych modelach słuchawek?

 

@Adam 76 nigdy nie miałem na uszach tych Oppo, to mogę tylko trochę powróżyć ;) Ale sugerując się opisami, to powinny się fajnie zgrać z xDuoo, szczególnie że mocy mu nie brakuje, więc poza barwą i tu będzie się trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie to normalne (testowane na dwóch egzemplarzach). Choć nie trafiłem jeszcze na słuchawki BT, gdzie bym chociaż dojechał do połowy głośności, a dzięki cichszemu początkowi, można ciszej słuchać w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
1 godzinę temu, jarek51 napisał(a):

witam kupiłem mo pro i słuchawki oppo enco air 2 przerywaj a raczej nakładaj na siebie krótkie sekwencje dzwięku w utworze  za słabe są do tego grajka?

 

Witam, w każdym temacie na forum zamierzasz o tym pisać? Rozumiem desperację. Zmieniałeś kodeki? Na jakim występuje ten problem?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności