Skocz do zawartości
kazikson91

DAC/AMP do Fostex TH610

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zamierzam w niedługim czasie kupić DAC/AMP do Fostex TH610. Obecnie używam do nich Dragonfly Black, który nie pozwala słuchawkom rozwinąć skrzydeł.

DAC będzie podłączony do Macbook'a, oraz konsoli więc fajnie jak by miał wejście USB, optyczne i wyjście RCA pod kolumny.

Póki co nie planuję wymiany przewodu na symetryczny, ale dobrze jak by DAC posiadał wyjście symetryczne.

Jeśli chodzi o brzmienie to zależy mi na szerokiej scenie, dobrze kontrolowanym basie i ogólnie dźwięku na o wiele lepszym poziomie niż tym z Dragonfly.

Myślałem o CMA400i ale nowy kosztuje 3500 zł a używanych nie widać.

Kwota jaką chciałbym wydać to około 1500-2000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, Zgadzam się z Soundmanem. Anue S6 się jak najbardziej sprawdzi. Bardzo wszechstronny sprzęt. Stosunek cena/jakość też bardzo dobry.

P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S6 niby tak i niby nie. Niby fostexy na to nie reagują, ale impedancja wyjściowa S6 to 20ohmów. Wg mnie gra to ok, ale np ze wspomnianym CMA400i grały czyściej, z czarniejszym tłem.

W tej kwocie chyba sparowałbym je z Mojo. Mam i chwalę sobie takie połączenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi