Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAC/AMP do Fostex TH610


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zamierzam w niedługim czasie kupić DAC/AMP do Fostex TH610. Obecnie używam do nich Dragonfly Black, który nie pozwala słuchawkom rozwinąć skrzydeł.

DAC będzie podłączony do Macbook'a, oraz konsoli więc fajnie jak by miał wejście USB, optyczne i wyjście RCA pod kolumny.

Póki co nie planuję wymiany przewodu na symetryczny, ale dobrze jak by DAC posiadał wyjście symetryczne.

Jeśli chodzi o brzmienie to zależy mi na szerokiej scenie, dobrze kontrolowanym basie i ogólnie dźwięku na o wiele lepszym poziomie niż tym z Dragonfly.

 

Myślałem o CMA400i ale nowy kosztuje 3500 zł a używanych nie widać.

Kwota jaką chciałbym wydać to około 1500-2000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6 niby tak i niby nie. Niby fostexy na to nie reagują, ale impedancja wyjściowa S6 to 20ohmów. Wg mnie gra to ok, ale np ze wspomnianym CMA400i grały czyściej, z czarniejszym tłem.

W tej kwocie chyba sparowałbym je z Mojo. Mam i chwalę sobie takie połączenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z samych  opisów brzmienia Aune  S6 nie ryzykowałbym łączenia z th610 (te akurat znam), bo może być za bardzo ssssycząco i nie angażująco. Mojo (znany mi osobiście) jak najbardziej bym sprawdził z th610 a jeszcze teraz kiedy jest taaaaka promka na Mojo to nie ma o czym gadać tylko brać. Pewnie pod koniec promocji sam wymięknę i jednak Mojo zakupię no chyba, że czarny piątek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena przystępna faktycznie. W mojo brak wyjścia zbalansowanego niestety, a po zbalansowanym na fiio X5 3rd słuchawki dostały niesamowitego kopa i separacji kanałów. 

Żeby w pełni wysterować te słuchawki to trzeba mocy, nie mówię że nie pójdą z paczki zapałek bo pójdą, tak samo z fiio idą, ale słychać niestety jego problemy po jakimś czasie. Nie chodzi tu o głośność, chociaż i po tym dobrze słychać że zaczyna się przester, chodzi o wypełnienie dźwiękiem i taką swobodę dźwięku a rączej możliwości playera. Ja słucham raczej głośno i lubię kopa w muzyce. 

Wiem że te słuchawki są w stanie przekazać jeszcze więcej materiału w tle niż z tego fiio. 

 

Jeżeli chodzi o moc to fiio wg mnie po balansie z turbo daję dużo, spokojnie 200mW(wg producenta chyba 2x360mW max chyba) na stronę jest, nawet nie mamy co porównywać zwykłego wyjścia do balansu a i do turbo dwóch poprzednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności