Skocz do zawartości
  • 0

Jakie słuchawki po Takstar HD2000? [300zł]


Urban Shadow

Pytanie

Jakiś czas temu na forum polecono mi Takstary HD2000. Słuchawki grały bardzo dobrze, jednak padł minijack a potem zesztywniał i popękał cały kabel. Zdecydowałem się na kupno czegoś nowego.  Sprzęt ma być na zewnątrz i do domu. Może być używany.

Konstrukcyjnie Takstary bardzo mi odpowiadały i szukałbym czegoś podobnego ale lepszej jakości. Najlepiej nieskładane, z metalowym pałąkiem (ew. z mocnego i trwałego plastiku) i z odpinanym kablem. Dodatkowo muszą być wokółuszne, zamknięte i raczej z głębszymi padami niż w Takstarach.

Ważne jest też to żeby można było podłączyć je do wszystkich urządzeń (najlepiej żeby nie miały mikrofonu i jack zwykły dwustykowy)

Jeśli chodzi o muzykę słucham od rapu przez rocka po rzeczy typu soundtracki z filmów. Lubię niski bas i wysokie tony wyraźne ale nie kłujące w uszy. Słuchawki mogą być trochę ocieplone ale nie za bardzo (wytłumacze później) Będą używane ze wzmacniaczem Technics, telefonem Nokia N8 i jakimś odtwarzaczem przenośnym (jeszcze nie wiem jakim).

 

Poszukałem w internecie i natrafiłem na modele:

 

ISK9999 - mogłyby być, mają porządny pałąk i odpinany przewód (z jakimś dziwnym wtykiem) i fajne głębokie pady. Jak jest z jakością tej firmy? Bo Takstary były wykonane dość średnio (zwłaszcza kabel i minijack)

Sennheiser HD 4.30 - słuchałem ich w Saturnie i grają nieźle ale są składane i mają ten 3-stykowy minijack (co prawda działało mi na archaicznym odtwarzaczu ale nadal mam wątpliwości). Niby przewód jest odpinany a w tamtych nie dało się go odpiąć.

Takstar HD6000 - mają nieco futurystyczny wygląd ale z tego co opisywali w recenzjach dźwięk powinien mi się spodobać tylko że znowu - są składane.

 

ZA wszelkie propozycje i rady dziękuję i pozdrawiam :)

Edytowane przez Urban Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

BossHiFi B8 powinien sprostać wszystkim twoim wymaganiom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej, dzięki za propozycję. Jednak nie podoba mi się ich wykończenie. Wolałbym coś bardziej w czarnym kolorze.

Co myślicie o Audio-Technica ATH M30X? Duże będą różnice między M20X a M30X?

Edytowane przez Urban Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj.

 

Ten Pan ładnie opisuje.

https://www.youtube.com/watch?v=X6wBv03B1nk oraz demo music jak grają. Pomimo wieku są konkretne i made in Japan. Japończycy zawsze produkują dobre jakościowo produkty.

Zastanawiałem się nad isk hf 2010 lub hf 2011 takstar hi 2050 chyba wycofano z produkcji bo nie mogę nic znaleść. ISK iTakstar to dwie te same rodzinne firmy są to dwaj bracia jeden prowadzi ISK a drugi Takstar. Zastanawiałem się nad Takstar pro 82 

Ja szukam wokółusznych naturalnych nie uciskających bo sprzedawca nigdy nie informuje i jest to uciążliwe mam np. skullcandy są fajne ale uciskają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności