Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pady


rgomez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niech ktoś mnie oświeci do jakich beyerów są te pady. Dostałem je w drodze kupna razem z dt770 pro i grało mi to kijowo. Dopiero później sprzedający przyznał że to nie są pady od tych beyerów. Zagadka się rozwiązała, ale szukając w necie oryginalnych padów często są zdjęcia tych właśnie z podpisem że są do dt770 pro. Proszę o identyfikację i dziękuję za pomoc. Oczywiście jest to spód pada, wierzch jest welurowy.d53c392e70f93790bd3cdfe2c36db0e5.jpg481bd462a3814b92a4d8e1536b128f5e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

Jeśli dobrze pamiętam to kupiłeś Beyery ode mnie. Sam wtedy nie miałem pojęcia, że jest różnica między padami Beyera dla tej serii.

W każdym razie, z tego co wiem, są to pady od DT-880 (dokładnie te, które mam wystawione w komisie) i o tym fakcie napisałem Tobie w PM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jeśli dobrze pamiętam to kupiłeś Beyery ode mnie. Sam wtedy nie miałem pojęcia, że jest różnica między padami Beyera dla tej serii.

W każdym razie, z tego co wiem, są to pady od DT-880 (dokładnie te, które mam wystawione w komisie) i o tym fakcie napisałem Tobie w PM

 

Hehe, no to ok. Prześlij mi w takim razie pady do dt770 a ja ci odeślę te co mi dałeś. No i napisałem że przyznałeś iż to nie pady do dt 770.

 

A poważnie, niech ktoś z łaski swojej wklei zdjęcie padów od dt 770 cobym badziewia nie kupił.

I jeszcze jedno pytanie - słuchawki nie były grzebane? Kilwasi? Masz taką wiedzę?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem cyknąć fotkę, ale akurat nigdzie nie mogę znaleźć tych padów :P Ogólnie to nie ma problemu z tym żebym Ci je podesłał, ale nie bez powodu założyłem prawie nieśmigane. Poprzednie są w średnim stanie :P Ale z wyglądu nie zauważyłem nigdy różnicy między tymi modelami :P

 

Dobrze by było gdyby ktoś bardziej obeznany wyjaśnił różnicę.

 

Może nie słuchałem tych DT-770 bardzo dużo po założeniu nowych padów, ale nie wychwyciłem jakiejś rzucającej sie w uszy różnicy. 770 to 770 i nic tego nie naprawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem cyknąć fotkę, ale akurat nigdzie nie mogę znaleźć tych padów  Ogólnie to nie ma problemu z tym żebym Ci je podesłał, ale nie bez powodu założyłem prawie nieśmigane. Poprzednie są w średnim stanie  Ale z wyglądu nie zauważyłem nigdy różnicy między tymi modelami

 

Dobrze by było gdyby ktoś bardziej obeznany wyjaśnił różnicę.

 

Może nie słuchałem tych DT-770 bardzo dużo po założeniu nowych padów, ale nie wychwyciłem jakiejś rzucającej sie w uszy różnicy. 770 to 770 i nic tego nie naprawi

Pisałem Ci że słuchałem 770 pro kolegi i Twoje są bezbasowe do bólu w porównaniu z tamtymi. Też nie wiem jaka jest różnica w padach( czy wogóle jest). Tamte słuchawy miały kilkanaście lat, te są młodsze ale żeby aż tak kiepsko było? I w wielu opiniach/ recenzjach piszą iż 770 pro 250 ohm są vałkowate, z dobrym basem (i takie są kolegi) i górą. Ok jak znajdziesz te padziory to cyknij fotę żebym miał ogląd. I nie martw się, nie posądzam Cię o celowy przekręt, pretensji nie mam. Luzik.

 

 

No i kolega Andrewek nam wyjaśnił o co kaman. Dzięki. A czy spód w padach od 770 różni się jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w tych dziurkach widać szarą gąbkę zamiast czarnej.
No właśnie sprawdziłem i jest jak piszesz. A myślałem że problem jest w tej perforacji . Że w oryginalnych jest jej brak, nie zwróciłem w ogóle uwagi na kolor gąbki a jest szary/biały w necie. No to jestem w domu. Jeszcze raz dziękuję Andrewek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Andrewek napisał:

To są pady od dt990 i dt880. Do dt770 mają białą gąbkę w środku, a nie czarną. Naturalnie, że gra to kijowo, bo te pady mają rzadszą gąbkę w środku pod otwarte słuchawki i na dt770 grają słabo.

No to wszystko jasne ?

Btw. ciekawa sytuacja bo wszyscy trzej byliśmy posiadaczami tej konkretnej pary DT-770 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne

Btw. ciekawa sytuacja bo wszyscy trzej byliśmy posiadaczami tej konkretnej pary DT-770

 

Oo, jak to? Miałeś je od Andrewka?

Sprawdź z łaski twojej jakie masz w posiadaniu pady do dt770 ( kolor gąbki) i wrzuć fotę. Jak coś to się wymienimy padami, chyba że za bardzo szczochrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem oryginały. Różnica ogromna, wreszcie słuchawki grają. Pady zmieniają dźwięk tak bardzo iż do tej pory nie mogę uwierzyć jaki to ma potężny wpływ na dźwięk w przypadku beyerów. Temat do zamknięcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności