Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do 400


AliG

Pytanie

Witam. Poszukuję nowych słuchawek, nauszne, zamknięte lub półotwarte. Źródło to głównie telefon xiaomi redmi 4x(dojazdy do pracy), ale do kompa też by się przydały(głównie muzyka, czasem gry). Barwa ciepła, neutralna(lub delikatnie jasna). Słucham szeroko pojętego rocka, ambientu, synth popu, muzyka wschodnia (j-pop, rock), ost z anime, głównie instrumentalne. Odpinany kabel mile widziany. Poprzednio używałem AKG K518DJ, w gruncie rzeczy byłem zadowolony choć były trochę za ciche i przygaszone. Wolę detal niż łupiacy bass. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
5 hours ago, Perul said:

W tej cenie może uda się kupić Shure SRH840, albo Soundmagic HP150/151.

 

HP151 są za 399 i darmową wysyłką na x-kom z kodem promocyjnym : szkola. Dziś ostatni dzień promocji więc trzeba się spieszyć.

 

Ale jak na dojazdy do pracy to one raczej średnio pasują. Sporawe i izolacja przeciętna jak na zamknięte. Z Szurami tak samo z tego co się orientuję.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przecież K550 są większe zarówno od SRH840 jak i HP151. Do tego jedne i drugie się składają i mają odpinany kabel, w przeciwieństwie do K550.

Izolacja fakt, może ciut lepsza w K550, ale to chyba jedyna przewaga K550 przy tych zastosowaniach.

Na pewno brzmieniowo lepiej będą pasować do wymaga, zarówno Shure jak i Soundmagic, zwłaszcza Shure mają w sobie "magię i fun".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od strony DACa jest USB-C od strony telefonu microUSB - taki jest załączony kabelek, ale pewnie da radę jakiś inny dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, AliG napisał:

No to odpada raczej, usb typu c nie jest wstecznie kompatybilne. 

Dlaczego odpada? Podłączałem tym kabelkiem do Axona Mini (z microUSB) i nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dlatego, że z tego co sprawdziłem ten axon również obsługuje usb typu c. Więc może być taki problem, że mój tel nie połączy się z tym wzmacniaczem. Tak mam przy podłączaniu tel do komputera, tel się ładuje, ale komputer w ogóle go nie widzi. 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Axon 7 Mini ma USB-c, natomiast poprzednik Axon Mini ma zwykłe microUSB.

Ten moduł audio powstał w czasach, gdy powszechne było microUSB a USB-c dopiero wchodziło, więc dziwne by było jakby telefon z microUSB i obsługą OTG tego nie obsłużył. Dlatego też, właśnie taki kabelek jest w zestawie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie, żeby nie zakładać kolejnego tematu, co byście polecili w tej cenie (400zł) nauszne słuchawki z "fun'owym" brzmieniem z szeroką sceną. Słucham tak naprawdę wszystkiego. Będą napędzały LG v30 . 

Dużo dobrego słyszałem o MF - 100, ale nie miałem okazji i odsłuchać. Obecnie używam Audio Technika sj55, świetne słuchawki ale na obecnym źródle za bardzo wygładzone i bez "fun'u".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności