Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AKG K712


Cyryl77

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, K712 potrzebują dobrego wzmacniacza, z integry mogą nie zagrać dobrze, będzie czuć brak mocy.... ale najlepiej je wypożyczyć i posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rafacio napisał:

Nie napisał jaki ma amplituner, a od razu piszecie by go zmienił. A o dziwo z Pianocrafta serii 200 K701 grały świetnie. Z nowszych niestety już nie.

Dlatego napisałem, żeby pożyczył słuchawki i sprawdził, może z tym wzmacniaczem zintegrowanym się zgrajæ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha R N 602 może jakoś uciągnie Instrukcja podaje 410 mV przy 470 Ohm?  K612 jaka cena 400 zł szok :)Może ogólnie lepiej jak bym kupił K612 i jakiś wzmacniacz słuchawkowy do tej Yamahy pod te słuchawki niż K712 bez wzmacniacza ?Mam w tej chwili wzmacniacz  do PC  Fiio e10 k to pewnie za słaby ?

Edytowane przez Cyryl77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Gorsze słuchawki za dwa razy więcej pieniędzy. Dla nowoczesnych - młodych do****no basu w 712.

Dobra. Teraz na poważnie. Kup sobie Grado SR225 albo 325.

Ja ******lę. Jak jak ja kocham sposób grania K701 jednak. Tylko niestety trzeba przywalić głosnośc. One grają najlepiej głośno.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze kupuj i już. Masz dawnego hajenda za 500 zł. Te wszystkie późniejsze "ulepszenia" to raczej pogorszenie.

Ale jeśli oszczędzisz 400 zł to dokup SR 60.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogorszono wygląd moim zdaniem. Polepszono niby je dodając odpinany kabel. Tylko po co go odpinać?

 

Miałem kilka wzmaków. Zostało to co w podpisie. Styka jak dla mnie.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado SR 60 jako przenośne słuchawki do telefonu się nadają czy jednak jakieś wzmocnienie potrzebują ?Zastanawiam się też nad Grado SR225  jak graja takie słuchawki czy to słuchawki tej samej klasy co HD 600 czy K701 ?

Edytowane przez Cyryl77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2018 o 22:24, Cyryl77 napisał:

Grado SR 60 jako przenośne słuchawki do telefonu się nadają

Nadają o ile nie przeszkadza ci brak izolacji jakiejkolwiek. Mi nie przeszkadzał i tak ich używałem choć raczej z ipodem bo p8lite to była kicha.

W dniu 1.09.2018 o 22:24, Cyryl77 napisał:

Zastanawiam się też nad Grado SR225  jak graja takie słuchawki czy to słuchawki tej samej klasy co HD 600 czy K701 ?

Od HD600 na pewno wyższej, od K701 w pewnych aspektach też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, hesus666 napisał:

unoszę brew.

Ależ dlaczego. Przecież opinie są subiektywne i każdy może mieć swoją. Uważam, że są lepsze i tyle. To, że tobie moja opinia się nie podoba nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Grado w ogóle nie lubiłem (SR-60) i od razu odesłałem do sklepu. Już nie mówiąc o wygodzie...

 

Mam K712 i basu nie ma tam za dużo. Moim zdaniem w takiej cenie, w jakiej można je obecnie wyhaczyć, nic tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności