Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AKG K712


Cyryl77

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Rafacio napisał:

A nie pisałeś na starcie czegoś o nie przesadzonym basie przypadkiem?

Pisałem ale czytałem też  wiele opinii że K701 mają za mało basu postanowiłem więc kupić K712 które będą dla mnie bezpieczniejszą opcją albo tak mi się tylko wydaje :)Jak już będę miał je w domu to ocenię i jeśli rzeczywiście basu będzie za dużo to wymienię na K701 .Ale coś tak czuję że będą to trafione słuchawki do muzyki jakiej słucham .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tak się zastanawiam czy nie sprowadzić sobie 712 pro na testy? poszukuję czegoś wyraźnie lepszego jak moje słuchawki które mam na codzień.

W chwili obecnej posiadam ifi Zen Dac a w drodze jest Mojo.

Słuchawki które mam/znam:

-Grado sr80e, jak dla mnie mistrzostwo świata - mają u mnie dożywocie. Grają świetnie, detalicznie, może czasem kapkę za ciepło ale to też wina DACa z wystawczająco mocnym basem jak dla mnie, przydało by sie tam może odrobinę więcej zejścia ale to taka konstrukcja.

-Shure SRH840, dobre słuchawki w swojej cenie ale szału nie robią, czasem się nie wyrabiają, jasna góra kłuci się z resztą pasma, bas jest dobry.

-Philips Fidelio X2hr, góra kłująca ale prosty mod nad nią zapanował, bas dobry, wokal nieco odsunięty ale słuchawki grają dość bezpośrednio co czasem męczy. Pewnie trochę wina DACa ale w innych słuchawki aż tak bezpośrednie nie są. Grają też nieco zbyt ciemno. Ogólnie niezłe ale mojego testu nie przeszły i wracają do sklepu bo mam dwa powyższe pary które są lepsze.

- Denon d5200, bardzo dobre słuchawki, podobały i gdyby pałąk się nie połamał to może by i zostały. Grały bardzo neutralnie, może odrobinkę ocieplone ale podobało się. Bas miał fajne zejście ale forma nie do końca mi się podobała i czasem było go nawet za dużo, wokal też był nieco wycofany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności