Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do 1200zł


Cyryl77

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
13 godzin temu, Cyryl77 napisał:

Słuchawki nauszne do 1200 zł .Źródło Yamaha R N602 ten amplituner brzmi raczej jasno .Muzyka to blues,rock ,metal . Co ciekawego w tej cenie dostanę  ?Pozdrawiam

 

Otwarte AQ NightHawk, zamknięte AQ NightOwl. Trochę ponad budżet ale używek w tej cenie, spokojnie można poszukać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do jasnobrzmiącego amplitunera Oppo PM-3 mogłyby się sprawdzić. Używane zmieszczą się na spokojnie w budżecie. Są to słuchawki specyficzne, czarujące średnicą i intymne. Nie ryzykowałbym zakupu bez uprzedniego odsłuchu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Można jeszcze posłuchać B&W P7 - używane można spokojnie w tej cenie znaleźć.

a opis dobry tutaj: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-bowers-wilkins-p7-wireless/

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kup coś normalnego, a nie jakieś wynalazki typu Audioquest czy inne oppo. Jakieś Beyerdynamic DT 990, 770 czy AKG K712. Choć napęd nie wróży dobrze to Beyery masz w wersjach 32 omowych w miarę łatwych czy 80 omów. No i masz oczywiście jeszcze Grado. Tylko trzeba posłuchać. A w komisie masz RS325 za osiem stów. Co więcej do metalu? A nie te piardy nowomodne.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, chico99 napisał:

 

Beyerdynamic DT 990 ,AKG K712 łatwo dostępne i nie drogie na pewno przetestuję ,AQ NightHawk nie znałem nawet tej marki słuchawek jak będzie okazja posłuchać na pewno również sprawdzę ,Oppo PM-3 drogie a wolałbym nowe :)Jak wypadają Audio-Technica ATH-A990Z ,Sennheiser Hd 599 ,HD600 może warto się nimi również zainteresować ?W tej chwili mam ISK HD9999 ale szału nie robią :)

Edytowane przez Cyryl77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 minut temu, Cyryl77 napisał:

Beyerdynamic DT 990 ,AKG K712 łatwo dostępne i nie drogie na pewno przetestuję ,AQ NightHawk nie znałem nawet tej marki słuchawek jak będzie okazja posłuchać na pewno również sprawdzę ,Oppo PM-3 drogie a wolałbym nowe :)Jak wypadają Audio-Technica ATH-A990Z ,Sennheiser Hd 599 ,HD600 może warto się nimi również zainteresować ?W tej chwili mam ISK HD9999 ale szału nie robią :)

Ja również sugeruję najpierw potestować klasykę gatunku jak DT990, K712. Może DT-150? tych akurat nie słuchałem. HD600 grają zbliżonym dźwiękiem do PM-3 z tym, że są wykonane w innej technologii. Planarny przetwornik PM-3 średnicę reprodukuje ciekawiej, bardziej szczegółowo, plastycznie niż dynamik w Sennheiser. HD600 natomiast mają większą scenę z racji otwartości. To brzmienia gęste, dociążone, podparte stosunkowo obfitym basem, ciepła średnica i lekko przygaszona góra. Pomimo ich podobieństwa Sennheiser mnie nudziły, PM-3 mam już ponad 2 lata i nie myślę o rozstaniu. Co nie zmienia faktu, że HD600 to bardzo mocna pozycja i warto je rozważyć, tylko trzeba się liczyć z tym, że potrzebują dużo prądu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Senki hd600 akurat mają 300ohm i potrzebują mało prądu, bardzo mało, dosłownie 4-5mA żeby grać już głośno.

Bas płytki, średnica chropowata w górnych rejonach (dużo zależy od toru), góra słaba jakościowo (tez dużo zależy od toru), maja tendencje do grania „w głowie” ale w sposób uporządkowany. Na dzisiejsze standardy szału ni ma, jednak ich mocną stroną jest wyraźna poprawa sq wraz z każdą poprawą w torze. Nadal klasyk - musieć posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności