Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

rekabling.pl czy ktoś korzystał ?


wegiel21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Nie wiem czy zadaję pytanie w odpowiednim dziale a jak nie to proszę moderatora o przeniesienie. Czy ktoś z was drodzy użytkownicy forum korzystał z  usług firmy:

 

https://www.facebook.com/rekabling.adamowicz/

 

Jakieś opinie pozytywne / negatywne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vonBaron napisał:

Ja miałem kabel do K712 od niego i sobie chwaliłem, fajna relacja cena/jakość.

Ja też mam jeden kabel od niego do Ultrasone Pro 900 , ale za 8 żył do d7200 liczy sobie już 900 zł gdzie u naszych sprawdzonych speców z forum można taki kabel wykonać za ok 500 zł , więc jestem ciekawy czy warto dopłacić bo nie sądzę aby sam oplot oraz wtyk Yarbo robił różnicę 400 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vonBaron napisał:

O to ładnie podrożał :lol:

Za 900 to masz kabel FAW lub @Jimmi Dragon i jeszcze Ci zostanie.

No właśnie tak kojarzę że JD robi 8 żył za ok 500 zł , więc czy jest gdzieś różnica w jakości ( bo jednak często za ceną idzie jakość , ale nie zawsze ) czy po prostu " jest naiwny to go przyceluję ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vonBaron napisał:

Ja bym zdecydowanie wolał wziąć kabel JD bo tańszy i lepszy ;)

A czy wiesz może na czym polega różnica w 4 a 8 żyłach i czy słuchawki pędzone dapem odczują różnicę miedzy 4 a 8 żył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

Nie lepiej skorzystać z usług sprawdzonych i zaufanych forumowiczów, jest @Jimmi Dragon , jest @Perul. Po co kombinować.

 

Kombinuję ponieważ jak już mówiłem mam jeden kabel od tego Pana i wykonanie jest mega w dodatku słuchawki nie mają w ogóle efektu mikrofonowego , więc byłem/jestem zadowolony ale jak zapytałem o koszt kabla 8 żyłowego to lekko usiadłem z wrażenia bo jednak 900 zł to dla mnie sporo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wegiel21 napisał:

 

Kombinuję ponieważ jak już mówiłem mam jeden kabel od tego Pana i wykonanie jest mega w dodatku słuchawki nie mają w ogóle efektu mikrofonowego , więc byłem/jestem zadowolony ale jak zapytałem o koszt kabla 8 żyłowego to lekko usiadłem z wrażenia bo jednak 900 zł to dla mnie sporo :(

 

Jest jeszcze @Perul

Robił mi parę tematów i było całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wegiel21 napisał:

 

Kombinuję ponieważ jak już mówiłem mam jeden kabel od tego Pana i wykonanie jest mega w dodatku słuchawki nie mają w ogóle efektu mikrofonowego , więc byłem/jestem zadowolony ale jak zapytałem o koszt kabla 8 żyłowego to lekko usiadłem z wrażenia bo jednak 900 zł to dla mnie sporo :(

Te 8-żył to z czego jest?

Co do efektu mikrofonowego to jeśli kabel jest bez oplotu, to raczej nie ma z tym problemu, a i też nie każdy oplot mocno mikrofonuje. Do tego kable odpinane od słuchawek, tracą część tego efektu na połączeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaiet napisał:

No wiesz jak kogoś stać to może być i Hall of Fame za 1300 euro , ale dla mnie 900 PLN to już dużo , a szczególnie do słuchawek wycenianych obecnie na ok 2500 zł.

Godzinę temu, Andrewek napisał:

Ja napiszę jedno - kabel za 900zł. L O L ?

A 500 zł to mniejszy lol ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majkel napisał:

Tego akurat można się było spodziewać - Janusz górą!

Jestem kretynem :D

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przerzucanie się linkami do jeszcze droższych kabli niż 900zł zupełnie mnie nie jara jako sposób na dyskusję w temacie :) Zawsze można jako porównanie znaleźć coś droższego.

 

14 godzin temu, wegiel21 napisał:

A 500 zł to mniejszy lol ? :)

Chwila, przeliczę to.

900zł - 500zł = 400zł

500zł = 125% * 400zł

 

Wyszło, że nadal LOL, ale mniejszy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wegiel21

Ze swojej strony polecam człowieka. Lutuje on kabelków ogromne ilości zatem wprawa spora. Wielu klientów do niego przerzuciłem. Co do cen to się nie wypowiadam ale możesz spróbować powołać się na mnie to może coś uszczknie ;)

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bigmaras napisał:

@wegiel21

Ze swojej strony polecam człowieka. Lutuje on kabelków ogromne ilości zatem wprawa spora. Wielu klientów do niego przerzuciłem. Co do cen to się nie wypowiadam ale możesz spróbować powołać się na mnie to może coś uszczknie ;)

Powołać na Ciebie tzn podać Nick z forum naszego czy mogę posłużyć się Marku Twoim nazwiskiem a może Ty możesz mi podpowiedzieć czy warto brać kabel 8 żyłowy czy nie będzie różnicy jak będzie on miał 4 ( słuchawki to Denon d7200 , podpinane do Sony wm1a )?

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wegiel21 napisał:

Powołać na Ciebie tzn podać Nick z forum naszego czy mogę posłużyć się Marku Twoim nazwiskiem a może Ty możesz mi podpowiedzieć czy warto brać kabel 8 żyłowy czy nie będzie różnicy jak będzie on miał 4 ( słuchawki to Denon d7200 , podpinane do Sony wm1a )?

 

Tak, podaj nazwisko i firmę to może coś ponegocjujecie. Co do pytania 4 vs 8 żył to wszystko zależy jakie 4 żyły i jakie 8 bo lepsze dobre 4 niż 8 średniej jakości choć z tego co wiem on robi raczej tylko i wyłącznie na dobrych produktach.

Zwracam tylko uwagę, że popyt na tego typu usługi rośnie dość mocno i obawiam się, że wraz z popytem będzie rosła cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności