Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowy na forum i właśnie z powodu mojego problemu do Was dołączyłem. Chciałbym prosić ekspertów o pomoc.

 

Pod 1 gniazdo mojego pc mam podpiętą "wieżę" Panasonic SA-AK320, stary sprzęt, kabel: chinch-aux, marketowy. Pod pozostałe 2 gniazda podpinam chińskim aux-aux, głośniki bezprzewodowe JBL Flip 4, żeby zrobić sobie "5.1", przypisując poszczególne kanały za pomocą sterownika karty dźwiękowej, Realtek HD audio. Niestety, jest w nich słyszalne opóźnienie w stosunku do wieży, przez co tworzy się "echo". Próbowałem to załatwić korektą parametrów pomieszczenia, ale mogę ustawić, że są niby oddalone o maksymalnie 30 m, a potrzebowałbym ustawić chyba ze 100, żeby się zrównało. Moglibyście, proszę, podpowiedzieć mi jakiś sposób, żeby opóźnić jeszcze bardziej wieżę w stosunku do głośników bluetooth? Lub może jest na to lepszy sposób?

 

Moja płyta główna (ze zintegrowaną kartą dźwiękową): MSI H97 PC Mate

 

Z góry dzięki. :)

Edytowane przez Tairaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tairaw napisał:

Witam!

Jestem nowy na forum i właśnie z powodu mojego problemu do Was dołączyłem. Chciałbym prosić ekspertów o pomoc.

 

Pod 1 gniazdo mojego pc mam podpiętą "wierzę" Panasonic SA-AK320, stary sprzęt, kabel: chinch-aux, marketowy. Pod pozostałe 2 gniazda podpinam chińskim aux-aux, głośniki bezprzewodowe JBL Flip 4, żeby zrobić sobie "5.1", przypisując poszczególne kanały za pomocą sterownika karty dźwiękowej, Realtek HD audio. Niestety, jest w nich słyszalne opóźnienie w stosunku do wierzy, przez co tworzy się "echo". Próbowałem to załatwić korektą parametrów pomieszczenia, ale mogę ustawić, że są niby oddalone o maksymalnie 30 m, a potrzebowałbym ustawić chyba ze 100, żeby się zrównało. Moglibyście, proszę, podpowiedzieć mi jakiś sposób, żeby opóźnić jeszcze bardziej wierzę w stosunku do głośników bluetooth? Lub może jest na to lepszy sposób?

 

Moja płyta główna (ze zintegrowaną kartą dźwiękową): MSI H97 PC Mate

 

Z góry dzięki. :)

 

BT nie przyśpieszysz. Ale myślę, że jakiś programik buforujący sygnał dźwiękowy z wejścia audio w PC powinien się znaleźć. Na pewno będzie można ustawić czas opóźnienia.

Sorry za uwagę ... WIEŻA Panasonic. No nie mogłem się powstrzymać ... he, he A najlepiej napisać zastaw audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

 

BT nie przyśpieszysz. Ale myślę, że jakiś programik buforujący sygnał dźwiękowy z wejścia audio w PC powinien się znaleźć. Na pewno będzie można ustawić czas opóźnienia.

Sorry za uwagę ... WIEŻA Panasonic. No nie mogłem się powstrzymać ... he, he A najlepiej napisać zastaw audio.

Dzięki. xD No właśnie wystarczy mi opóźnienie zestawu audio w stosunku do głośników, żeby to zrównać.

Edytowane przez Tairaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności