Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M5s


Seler666

Rekomendowane odpowiedzi

https://mobile.twitter.com/ShanlingAudio/status/1031382516123332608/photo/1

 

Main features: 3.2 inch touch screen

2x New AKM AK4493EQ DAC

Fully balanced audio circuit 

standard 2.5 mm jack

Two way Bluetooth with LDAC/AAC

Wi-Fi MTouch system 2.0

Available October 2018

 

Na grafikach interfejs zupełnie przypadkiem przypomina grajki Sony. ;) Ale może tylko mi się wydaje.

Edytowane przez Seler666
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awayeah napisał:

 

A gdzie widzisz na tym zdjęciu jakiekolwiek wyjścia?

Będzie SE i B - "output impedance lower than 0.3, for both single and balanced"

Widzę nieschludnie napisaną notatkę prasową, która może sugerować takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - będzie zarówno 3.5mm SE, jak i 2.5mm balanced ;)

 

Póki co jeszcze nie podali cen dystrybutorom - gdy tylko coś się zmini dam znać.

 

Fajnie, że wyskoczyli z Hiby i zaczynają działać z własnym softem, bo daje tojednak większe możliwości, niż korzystanie z oprogramowania firm trzecich. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gourney napisał:

Pytanie jest takie - brać już teraz HiBy r3, czy czekać na Shang-Tsunga...?

Raczej R6 to przeciwnik dla M5s 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem komentarze na fb i odpowiedzi shanlinga. Jakoś nie chcą jednoznacznie odpowiedzieć w sprawie streamingu...

Zwłaszcza pytania o tidal pozostają bez odpowiedzi. Odnoszę wrażenie, że mimo wszystko odtwarzacz jest na wczesnym etapie lub...wróć...informacje o nim udostępniono jednak trochę za wcześnie. Wygląda ciekawie. Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebąkiwali o Tidalu w korespondencji ze mną, ale to wyjdzie w praniu. Lepiej nie mówić, że będzie, niż chwalić się tym na lewo i prawo i wprowadzić za rok (lub w ogóle), jak to wiele firm ostatnimi czasy robi. Ze Spotify będzie zapewne problem, bo oni są szcześliwi ze swoimi użytkownikami smartfonów (i innych sprzętów z Androidem).

 

Z drugiej strony, to w dzisiejszych czasach, przy możliwości wykorzystanie np Shanlinga M0 jako transmiter BT do smartfona (z tidalem i całą resztką), dodatkowy odtwarzacz ze streamingami niekoniecznie ma sens. Chyba każdy (lub prawie) i tak nosi ze sobą telefon - tak czy nie? 

Edytowane przez Mayster
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Inszy napisał:

Ale jednak jest różnica w dźwięku pomiędzy transmisją BT i normalnym odtwarzaniem, więc zawsze lepiej by było mieć możliwość skorzystania z obu opcji.

Zgoda że jest różnica Grzesiu ale nie zawsze na minus. Są przypadki że po BT jest lepiej niż po kablu. Szczególnie w słabszych muzycznie smartfonach i wtedy BT ratuje sytuację. A mobilne różnice są na tyle dzisiaj małe że wygoda BT mobilnie bije na głowę kabel. I nie ma problemu z zerwanymi kablami. Szlag mnie trafia jak widzę mlokosów 150 w kapeluszu i idzie taki szpaner i depta po kablu, a potem narzeka że słabe kable w słuchawkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co piszesz o słuchaniu na glosniku? Chyba też na słuchawkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, po flagowcu to oczekiwałbym by miał taką samą funkcjonalność jak inne flagowce.

Standardem we flagowcach jest android - system którego wielkim admiratorem nie jestem - który daje możliwości streamu(o ile pozwala na to także hardware).

Skoro takie są fakty to ciesząc się, że nowe dziecko shanlinga korzysta z ich systemu (w M0 się sprawdza) to oczekuję, że we flagowcu zaproponują mi rozwiązanie kompletne a nie jakąś protezę z użyciem telefonu.

Nie planowałem zakupu 3ciego odtwarzacza w najbliższym czasie ale jedno wiem - nie kupię go tym bardziej jeśli nie da dostępu do wzmiankowanych opcji streamu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności