Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Przesiadka z Sansy Clip


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Posiadam Sanse Clip (nie sport tylko zwykły czarny kwadratowy). 
Ostatnio zrobił się zimny lut przy gnieździe słuchawkowym. 
Niby mogę naprawić ale pomyślałem, że to dobry pretekst do kupienia czegoś nowego ;)

 

Sprawdziłem ile kosztuje mój odtwarzacz, żeby się zorientować trochę i ku mojemu zdziwieniu kosztuje on na allegrookoło 300zł!
Na pewno za tyle go nie kupowałem, a kupowałem nowy ze sklepu i dałem może 60zł.
Czy ogólnie ceny mega podskoczyły czy tylko ten model?

A kolejna sprawa jest taka, że chciałbym kupić coś nowego ale bez jakiś dotykowych ekranów i wielkich rozmiarów.
Widziałem, cały czas wszyscy polecają tego shanling m0 ale on ma chyba dotykowy ekran prawda?

 

PS. Widziałem, że teraz takie playery mogą posłużyć jako DAC do komputera? Ewentualnie za takie rozwiązanie mógłbym pójśc na jakiś kompromis :)

Cenowo ciężko mi sie określić bo myslałem, że za 200zł cos kupię podobnego do sansy ale po szybkim rozpoznaniu chyba będę musiał dać trochę więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i faktycznie jest konkurentem i chyba nawet wygrywa ;) 

Tylko, że chciałbym przeskoczyć na wyższą półkę albo nawet dwie a jak kupie X2 to zostanę w miejscu. Ogólnie używam do słuchania w drodze dom-praca, praca-dom, nosząc odtwarzacz w kieszeni dlatego trochę boje się rozmiarów i żeby przez przypadek mi się w kieszeni nie klikało.

Tak jak wspomniałem też, ta opcja DACa mi się spodobała to bym mógł w pracy sobie podpinać pod laptopa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no budżetu nie określiłem w sumie ;) Te 200zł to tyle założyłem, że może kosztować, zupełnie nie spodziewałem się takich cen po prostu :)

Sprawdziłem to M1 i trochę mnie kusi. M1 nie ma dotykowego ekranu? A jak z dźwiękiem? bo słyszałem, że M0 ma podbity bass.

A ja jednak wolałbym czyste brzmienie i bardzo zależy mi na szerokiej scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przesiadka z Sansy to przeskok w górę. M1 gra neutralnie i muzykalnie bez zbędnego mulenia na jakimkolwiek paśmie. Miałem go przeszło rok i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu nie bassheadowi. I funkcjonalnie jest bardzo fajny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że po przeczytaniu recenzji jestem pod wrażeniem :) Ta wada z bassem to dla mnie osobiście raczej plus.

Nie lubię dużego i podbitego basu a na słuchawkach ciężko wydobyć płynący bas który nie buczy i nie ma przesteru. 

 

Tylko cena faktycznie trochę wysoka :P 550 - 600 ale na allegro znalazłem za 469zł. Tylko, że trochę strach bo to jedyna aukcja z taką przebitką. Macie jakieś sprawdzone miejsce gdzie mógłbym kupić po promocyjnej cenie? :D 

A może jeszcze jakąś alternatywę? Coś za szybko poszło przy wyborze sprzętu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Amazon.de dostaniesz za 99 euro i nowego raczej taniej nie dostaniesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podepnę się pod temat - rownież poszukuje odtwarzacza który zastąpi Clipa ale potrzebuje model z bluetooth 

Zastanawiam się nad najnowszą inkarnacją SanDisk Clip Sport Plus

Jakies opinie ? Lub inne sugestie? Dzięki 

Edytowane przez got3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności