Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo XP-2 DAC/AMP z odbiornikiem BT 5.0 AAC aptX


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna nowość od xDuoo, tym razem przenośny DAC/AMP z odbiornikiem BT 5.0 i oczywiście kodekami AAC/aptX

Sam wzmak z uwagi na 245mW powinien dać radę wysterować nawet bardziej wymagające słuchawki.

 

Specyfikacja:

  • Bluetooth: 5.0 HD
  • Wspierane kodeki BT: SBC, AAC oraz aptX
  • Moc wyjściowa: 245mW @ 32 ohm
  • Rekomendowana impedancja słuchawek: 16-300 ohm
  • Zasięg: do 10m
  • THD+N: 0.008%
  • Gain: +3/+9 dB
  • Bateria: 3.7V 1800 mAh
  • Czas pracy baterii: AUX IN do 15h, BT do 12h, USB do 8h
  • Kompatybilność: iOS/Android/PC (Win7/8/10)/MAC
  • Próbkowanie USB: 44.1 kHz - 192 kHz (16-24 bit)
  • Wymiary: 105*56*15

 

Cena: 459zł

 

os2A1wt.jpg

 

tNSPeEl.jpg

 

 

a7FNQvO.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj do mnie dotarł, więc posłuchałem go trochę wieczorową porą.

Na mieście przez BT świetnie się sprawuje. Telefon do plecaka, XP-2 w kieszeń i można sobie słuchać streamingów jak z dobrego grajka. Co prawda Samsung S7 nie obsługuje protokołu w wersji 5.0, ale po raz pierwszy nie miałem wrażenia spadku dynamiki, jak na odtwarzaczach parowanych z telefonem. Co mnie dziwi, bo przecież choćby xDuoo X3 II i Shanling M0, z którymi to ostatnio przerabiałem, to porządne sprzęty, a jednak różnica jest wyraźna.

Brzmienie dobrze nasycone i dynamiczne, choć czuć, że XP-2 trochę majstruje przy dźwięku (choćby lekko podciągnięty przełom góry i średnicy). Nie jest to jednak duża ingerencja, akurat taka sam w raz na miasto, żeby szum zewnętrzny nie dławił muzyki. Początkowo lewy kanał lekko szumiał przy bardzo cichym słuchaniu, ale po jakiejś godzinie mu przeszło. Z minusów - scena nie jest zbyt rozbudowana, szczególnie na boki. No i w domu nie zachwyca na tle XD-10, który gra z wyższą klasą, bardziej analitycznym i naturalnym dźwiękiem oraz większą i wielowymiarową sceną (a przy tym kosztuje dwa razy tyle).

A, nie ma też mikrofonu oraz obsługi słuchawkowych pilotów, więc jakiekolwiek operacje na muzyce i tak musimy robić z poziomu telefonu. Trochę szkoda, szczególnie że ich XQ-23 nie ma z tym problemu, więc wiedzą jak to robić.

 

Na razie zapowiada się fajny gadżet, choć xDuoo chyba sobie trochę zawęziło grono klientów przez braki funkcyjne przy słuchaniu po BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności