Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Beyerdynamic Amiron Wireless


zenito

Pytanie

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

zasada pierwsza zawsze Dawaj jakiś link do opisu słuchawek plus zdjęcie to zachęci wszystkich do odpowiedzi

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Dane techniczne:

Typ przetwornikaDynamiczny, TeslaKonstrukcjazamknięteRodzaj słuchawekwokółusznePasmo przenoszenia5 – 40,000 Hz (przewodowo)Impedancja32 ΩNominalny SPL100 dB SPL (1 mW / 500 Hz)Zniekształcenia T.H.D
Na papierze naprawdę grają ślicznie ale czy tak będzie w rzeczywistości tego nie wiem.
jak dla mnie mają trochę za mało impedancje.
trzeba to zrobić w następujący sposób
Wziąć swój ulubiony odtwarzacz ze swoją ulubioną muzyką. najlepiej w formacie Flac oczywiście bezstratnym. I spokojnie odsłuchać ulubiony utwór a potem spróbować jeszcze innych. Bo tak się składa że dla jednych one mogą grać słabo a dla drugich fantastycznie Wszystko zależy od twoich indywidualnych upodobań i granice słyszalności twojego słuchu.
Bo być może nie musisz wydawać aż tyle pieniędzy.
Ja na przykład mam coś takiego na LG v30 Jestem bardzo zadowolony.
jeżeli będziesz słuchał ich po kablu może mieć to sens ale słuchanie po Bluetooth na pewno nie. Najlepiej przetestuj kilka modeli Jeżeli nie będziesz słyszał różnicy to kup najtańsze.
Kablu możesz usłyszeć naprawdę różnice.
jeżeli w telefonie ma wzmacniacz typu dac.
Wszystko zależy od sprzętu na jakim będziesz je odsłuchiwał. najlepiej zrób ślepy test
Zawiąż oczy. I niech ktoś ktos po kolei nakłada ci słuchawki. Te które wydadzą Ci się najfajniejsze Wybierz. Dzięki temu nie będziesz je sugerował marką ani ceną. Będziesz miał to czego dokładnie potrzebujesz2a6eab8a63624dd36ba8020d1c50871b.jpgc9e38e745ffff32501f0513b8ab9b914.jpg2aefa2c4c36bc310b9a9fef39800fc22.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciekawe, czyli widzę wersja zamknięta zwykłych Amironów....

Dźwiękowo łagodnie, przyjemnie, przestrzennie, całkiem nieźle basowo....ot przytulić do ucha misia, zero ostrości.

Pady przyjemne ale po jakimś czasie denerwujące trochę, horror przy zmianie, tylko dla pewnych rąk....he.he.

Czy się opłaca ciężko powiedzieć, cytując mojego znajomego, brałbym DT150...najwyżej trochę pomodować i git....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności