Skocz do zawartości
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
  • 0
shadens89

Słuchakwi zamknięte do 1200zł.

Pytanie

Witam wszystkich Forumowiczów

Przymierzam się do zakupu zamkniętych słuchawek stacjonarnych do 1200zł, mogą być używane, jak i nowe. Łubie często oglądać filmy, słuchać różnego rodzaju muzyki, często hip-hop; trap, oraz czasami pograć sobie w jakąś gierkę. Dodam jeszcze że chciałbym, aby były wygodne przy dłuższym użytkowaniu

Co do tonacji nie mam szczególnych upodobań, chciałbym żeby były z ciepłym brzmieniem, oraz dobrym basem

A i prawdopodobie będą podłączanie do daca, lub FiiO

Edytowane przez shadens89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Audioquest NightOwl Carbon.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Obie powyższe propozycje bardzo dobre, tylko Owle trochę ciężko wyrwać za 1.2k. Ja od siebie dorzucę Bowers & Wilkins P7 do rozważenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
14 minut temu, LuQi napisał:

Obie powyższe propozycje bardzo dobre, tylko Owle trochę ciężko wyrwać za 1.2k. Ja od siebie dorzucę Bowers & Wilkins P7 do rozważenia.

Eee, czemu ciężko? W komisie, sowy @decees puszcza wstępnie za 1300, sam się nad tą ofertą głęboko zastanawiam ... he, he

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
5 minut temu, Obcy666 napisał:

A co myślicie o Oppo PM-3, znalazłem za 1.2k używane

Moim zdaniem słabe te słuchawki, już Beyerdynamic dt770pro wydają się ciekawsze i w dodatku tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
1 minutę temu, shadens89 napisał:

A co myślicie o AudioQuest NightOwl?

Bierz nawet się nie zastanawiaj.:) Pisałem przecież.

Będzie pan zadowolony ...:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
5 minut temu, chico99 napisał:

Bierz nawet się nie zastanawiaj.:) Pisałem przecież.

Będzie pan zadowolony ...:D

sorry w ogóle zapomniałem :D znalazłem równiez forest TH-X00 w cenie 1340zł używane, wyczytałem, że również bardzo dobre warto dopłącić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@shadens89  proponuję żebyś poczytał wątek. Wiem, że spory ale jest tam wiele informacji o sowach i nie tylko ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
22 minuty temu, chico99 napisał:

Eee, czemu ciężko? W komisie, sowy @decees puszcza wstępnie za 1300, sam się nad tą ofertą głęboko zastanawiam ... he, he

Ja się dziwię że jeszcze nie poszły :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Teraz, LuQi napisał:

Ja się dziwię że jeszcze nie poszły :D

Nie podpuszczaj mnie, bo zaraz zacznę je targować ...:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tu się nie ma co targować, on i tak za mało za nie chce w stosunku do tego ile są warte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
4 minuty temu, LuQi napisał:

Tu się nie ma co targować, on i tak za mało za nie chce w stosunku do tego ile są warte.

Co prawda, to prawda ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Do tej pory chyba najbardziej jestem skłonny na zakup AudioQuest NightOwl.

Jeszcze tylko jedno pytanie  dotyczące słuchawek Audio Design Sonorous III, warto się nimi zainteresować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Godzinę temu, shadens89 napisał:

sorry w ogóle zapomniałem :D znalazłem równiez forest TH-X00 w cenie 1340zł używane, wyczytałem, że również bardzo dobre warto dopłącić?

Nie warto dopłacać, wg mnie NightOwl są lepsze. Do tego TH-X00 słabo izolują, a chyba z tego powodu chcesz zamknięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Spoko, mam jastrzębie ... Poluję na sowy, bo chcę parkę mieć.:D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Wiem, że temat już jakby zamknięty, lecz od początku stawiałem między 2 ww propozycjami Audioquest NightOwl Carbon, a dt770pro, duża jest różnica w odsłuchu między dt770pro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
5 godzin temu, bakus1233 napisał:

Moim zdaniem słabe te słuchawki, już Beyerdynamic dt770pro wydają się ciekawsze i w dodatku tańsze.

A moim zdaniem Dt770 nie mają w sobie nic ciekawego na tle konkurencji. Scena nie zachwyca,głębia taka sobie. Holografii -0. Bas taki se. Dość pogłosowa ,błąkająca przestrzeń po muszli nie sprawia złego wrażenia. Bardzo wygodne.Jednak  za podaną kwotę dostaniemy  lepsze muzycznie słuchawki aniżeli w niczym się niewybijające z tłumu DT770. 

Edytowane przez adivxv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
59 minut temu, adivxv napisał:

A moim zdaniem Dt770 nie mają w sobie nic ciekawego na tle konkurencji. Scena nie zachwyca,głębia taka sobie. Holografii -0. Bas taki se. Dość pogłosowa ,błąkająca przestrzeń po muszli nie sprawia złego wrażenia. Bardzo wygodne.Jednak  za podaną kwotę dostaniemy  lepsze muzycznie słuchawki aniżeli w niczym się niewybijające z tłumu DT770. 

Jeszcze jedno pytanie spośród słuchawek używanych do 1200zł moją uwagę przykuły na razie te dane modele Final Audio Design Sonorous III, OPPO PM-3, oraz AudioQuest NightOwl

Które według ciebie byłyby najlepsze co do moich ww wymagań, na razie kieruje się kupnu AudioQuest NightOwl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
7 godzin temu, adivxv napisał:

Mają, przyjemność ze słuchania :). Każdy ma swoje zdanie i ja właśnie tak odbieram dt770  czy 990pro. Zakładam te słuchawki na głowę i mogę ich słuchać godzinami, jednocześnie ciesząc się dobrą jakością dżwięku.  Może znajdą się słuchawki lepsze technicznie,  nawet miałem takie mając bajery, ale jak przyszło słuchać muzyki, to wybierałem tańsze i niby gorsze dt990, bo one grają w taki sposób, że można ich słuchać i słuchać. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie właśnie to się liczy w słuchawkach najbardziej. Oczywiście są różne gusta, jeśli ktoś nie lubi ciepłego, muzykalnego brzmienia, to nie kupować serii DT :D lepiej kupić niby lepsze T90, które w mojej opini totalnie się nie nadają do słuchania muzyki z radością nawet przez 30 minut :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Co do wygody masz rację, DT990pro = AQ NH, NO.

Ale co do jakości dźwięku to bayerki półkę niżej niż audioquesty. Z całym szacunkiem do 990, bo mam je i często do nich wracam.

5 godzin temu, bakus1233 napisał:

Zakładam te słuchawki na głowę i mogę ich słuchać godzinami, jednocześnie ciesząc się dobrą jakością dżwięku.   one grają w taki sposób, że można ich słuchać i słuchać. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie właśnie to się liczy w słuchawkach najbardziej. Oczywiście są różne gusta

I tu też się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi