Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Brak klasy przy stosowaniu zabiegow marketingowych


mojo_aka_jojo

Rekomendowane odpowiedzi

Niech to chociaż jakoś wygląda, a nie czerwone obleśne paski. To ma być reklama? Swoją drogą niedawno ktoś mi tłumaczył, że audiofile kupują świadomie?, a nie powodowani reklamą. W związku z tym są one (te reklamy) tu zbędne.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audionanik napisał:

A co Wy się tak oburzacie i podniecacie? Nie jesteśmy przypadkiem na forum sklepowym? Tu i tak mamy dużą swobodę, więc nie ma co narzekać.

 

Wygląd sklepu/ forum obrzydza sklep. Wyobrażasz sobie, że wchodząc do stacjonarnego sklepu mp3store, widzisz brudnego i śmierdzącego tłuściocha jako obsługę, który wyciera gile w spodnie? Może i kupiłbyś słuchawki, ale nie byłoby to miłe spotkanie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje he,he..to już się stało słynne na forum, ale używanie wulgarnego języka, rodem z rynsztoka, nigdy nie powinno być normą na porządnym forum za jaki uważam MP3forum?

Można krytykować i robić sobie śmieszki ale z klasą oraz inteligentnie a nie jak gimbaza.

Nie nie jestem święty, daleko mi do tego, ale w realu mamy tyle przekleństw i prostoty, to wolałbym tego nie widzieć na moim ulubionym forum.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Rilakkuma napisał:

 

Wygląd sklepu/ forum obrzydza sklep. Wyobrażasz sobie, że wchodząc do stacjonarnego sklepu mp3store, widzisz brudnego i śmierdzącego tłuściocha jako obsługę, który wyciera gile w spodnie? Może i kupiłbyś słuchawki, ale nie byłoby to miłe spotkanie ;) .

Gile nie są miłe, ofkors; ale przymykam na nie oko.

Zauważ, że właściciel forum przymyka też oko na nas - stadko pianobijców, trolli, znafców, a nawet na obce sklepy, dijerów, „recenzentów” traktujących to miejsce tylko jako trampolinę dla swoich blogów, czy „audiobiznesmenów”, dla których Forum to platforma handlowa itd itd. To wszystko składa się na niepowtarzalną atmosferę swobody i tolerancji pojemnej jak Pierwsza Rzeczpospolita Obojga Narodów...więc co tam parę smarków, gdzie nam będzie lepiej?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, audionanik napisał:

Gile nie są miłe, ofkors; ale przymykam na nie oko.

Zauważ, że właściciel forum przymyka też oko na nas - stadko pianobijców, trolli, znafców, a nawet na obce sklepy, dijerów, „recenzentów” traktujących to miejsce tylko jako trampolinę dla swoich blogów, czy „audiobiznesmenów”, dla których Forum to platforma handlowa itd itd. To wszystko składa się na niepowtarzalną atmosferę swobody i tolerancji pojemnej jak Pierwsza Rzeczpospolita Obojga Narodów...więc co tam parę smarków, gdzie nam będzie lepiej?

 

Zgadzam się, właściciel forum przymyka oko na was - stadko pianobijców, trolli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Soundman1200 napisał:

Cały czas czekam na jakiś sensowny ,rzeczowy post Rilakkuma, związany z audio bezpośrednio...

Ale to zapewne robiący sobie bekę stary użytkownik forum pod innym nickiem...?

Niunia dostała kiedyś klapsa i teraz dostaje spazmów w nadziei na następnego he he.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Soundman1200 napisał:

Cały czas czekam na jakiś sensowny ,rzeczowy post Rilakkuma, związany z audio bezpośrednio...

Ale to zapewne robiący sobie bekę stary użytkownik forum pod innym nickiem...?

 

Ja czekam na to samo z twojej strony. Jak na razie cały czas siedzisz w tym  wątku tak samo jak ja :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności