Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki do gier i muzyki


policelinijkas

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam uniwersalnych słuchawek i do gier i do muzyki. Zastanawiam się nad ATH MSR7 albo DT990 32 ohm. Słucham każdego gatunku muzyki (dziennie po 2-3h) ale głównie metal, pop, pop rock. W grach zależy mi na dobrym dźwięku przestrzennym i na dobrych basach (wybuchy), głównie gram w strzelanki i moby. Jeżeli macie inne propozycje to zamieniam się w słuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZenekHajzer napisał:

我认为用于此目的的最佳耳机将是Audio Technica R70x。
这将满足您的需求,因为它的低音再现非常出色。 

 

我支持。

 

Można siedzieć godzinami w nich, są bardzo lekkie i wygodne. Bas jak na otwarte jest super. Dobrze byłoby jednak do nich jakiś wzmacniacz dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, policelinijkas napisał:

Sry ale nie rozumiem za wiele xD

Poleciłem ATH R70x - bardzo dobre słuchawki, spełniające założenia podane w poście.
A chiński ostatnio na tym forum na czasie, więc poleciłem po chińsku :)

Wady: są otwarte, więc ktoś w pobliżu je bardzo wyrażnie słyszy, oraz one same wpuszczają dużo dźwięków otoczenia -> czyli musisz korzystać albo głośno, albo w cichym pomieszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze niż MSR7 albo DT990? i czy 80 ohm to nie za dużo? Dodatkowo zbliżają się moje urodziny i jako prezent poprosiłem o Dragonfly Black. Czy jest to dobry DAC do tych słuchawek, które mi poleciłeś?

Edytowane przez policelinijkas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSR7 nie znam, a DT990 z integry laptopowej, nie pójdą należycie. W związku z powyższym, polecam w pierwszej kolejności Fidelio X2,

które nie są jakoś specjalnie wymagające odnośnie źródła dźwięku, są wygodne i porządnie grają. 

 

Custom Studio też ciekawe, bardzo poprawnie grające, wygodne i raczej integra nie powinna stanowić dla nich większego problemu. Tego

Dragonfly Black będziesz podpinał tylko pod laptopa?

 

Jak tak, to pomyśl lepiej nad Sabaj DA3, sporo lepszy sprzęt i ciężko go pobić w przedziale do przynajmniej 1000zł, przy zachowaniu równie

kompaktowego rozmiaru oczywiście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W takim razie mam do wyboru:
1. ATH MSR7 (polecają mi na innym forum)

2. Beyerdynamic Custom Studio

3. Philips Fidelio X2

Teraz nie wiem które w końcu wziąć. Słucham muzyki kilka godzin dziennie (głównie metal, sabaton i pop rock). W mp3store mają tylko 1. i 2. pozycję, philips nie mają i nie miałbym jak je przetestować. A co sądzisz o Beyerdynamic Custom Game?

Edytowane przez policelinijkas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATH M50x posłuchaj jeszcze.

Ale  nadal uważam, że najrozsądniej byłoby złapać używane R70x.

One po prostu mają specyfikę jak Twoje oczekiwania.

I zapomniałem - dragonflaje lubią się z R70x bardzo.

Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, policelinijkas napisał:

ath m50x mam i nie spełniają moich oczekiwań, kupiłem je 3 lata temu i w grach jest jak dla mnie przeciętnie (muzyka nie taka zła), kolega ma k550 MKII i są o wiele lepsze w grach (w muzyce jak dla mnie też).

No to może K550?! :) Tylko one basu to tak na lekarstwo mają, ale scena świetna, mało które taką efektowną mają.

A jak ma być bardziej rozrywkowo, to Fidelio X2.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z laptopem to sobie można wiadomo co...bez chociażby Dragonflay Black nie ma sensu kupować droższych słuchawek ,mają swoje już wymagania, by pokazały klasę, potrzeba trochę prądu i klasowego toru.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2018 o 20:49, Soundman1200 napisał:

Z laptopem to sobie można wiadomo co...bez chociażby Dragonflay Black nie ma sensu kupować droższych słuchawek ,mają swoje już wymagania, by pokazały klasę, potrzeba trochę prądu i klasowego toru.?

Ej no bez przesady. Jak mówimy o sprzętach raczej mało wymagających, bo źródłem będzie max dragonfly, to rozsądnie polecone słuchawki można z dużą dozą prawdopodobieństwa ocenić z laptopa. Przynajmniej ogólną zgodność ze swoimi oczekiwaniami co do kierunku w jakim brzmienie ma iść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności