Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Spotkanie a może spotkania Krakowskie


szczurz

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Spawn napisał:

Strasznie nam sflaczal ten @audionanikjak eteryczne i delikatne sr404 okresla mianem "podgrznej srednicy" - olaboga ;)

Kiedy je miałeś ostatnio na uszach?

Podgrzana w sensie wywalona na wierzch, a nie ciepłe kluchy. Tak, jest mocno podkręcona dogrzana w 404. Też ma to miiejsce w 404le, tylko inaczej (jest tam grubsza) i jeszcze mocniej.

5 minut temu, Rafacio napisał:

Ale by chciał je gromić skoro mi się podobają. I to, że ktoś zacznie mi udowadniać, że to niemożliwe tego nie zmieni. Ja mało gadam o sprzęcie. Ja po prostu uzywam sprzetu który mi pasuje.

Mi też się podobają na kilku płytach. A gromienie by Ci się akurat spodobało, bo dotyczy wysokiego modelu i potwierdza Twoje zdanie na temat drogich słuchawek:D.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Spawn napisał:

@audionanik zatrzymaj, Tobie sie bardziej przyda. Ja jeszcze audiofilsko nie sflaczalem ani sie nie ustatkowalem ;)

No, ja trochę oklapłem nie przeczę, ale jeszcze mnie bawi całe to audio.

Zatem prrrr...

Wpadlem jeszcze do @majkel-a żeby na dobrym dacu i wzmaku hexów posłuchać (swojego daca sprzedałem).Trochę się spieszyłem, wiec nie zdążyłem ubrać dresów, ale muszę donieść że jest lepiej, znacznie lepiej niż na tym śmiesznym iconie hdp. Zostało tylko lekkie echo na dole wokali ( z resztą bardzo fajne) i wyczyściła się średnica ( deko tylko ćwierka). W tym zestawieniu super słuchawy. Serio, już nie robię se jaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie miał dobrego toru?:ph34r:.

:D

 

Mnie tam hexy bardzo się spodobały, chętnie potrzymalbym je dłużej, ale teraz nie mam dla nich dostatecznie dobrego toru. Można byłoby przyjąć, że przegrałem w trzy kubki, gdyby nie to ze mam aqnh ( a więc dla większości jednak przerżnąłem, he he).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audionanik a aqnh lepiej się komponują z łyżwą na dresie, czy z trzema paskami? A może z kotem/pumą?  :)

A tak serio - teraz mnie bierze na dosadniejsze sprzęty i chyba bym jaczembie nawet zniósł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak od siebie dodam że z Hexów zadowolony jestem bardzo :)
Świetnie się spisują jako alternatywa dla moich ukochanych T90.
Tonalnie Hexy są równiejsze lepiej i neutralnie poukładane i łagodne ale detaliczne.
Brak im ostrości i pazura z T90 a przede wszystkim szybkości.

T90 to lupa do detali ale zniekształcająca a HeXy to duża tablica 2 na 2 metry na której wszystko jest dobrze rozrysowane.

Co do słodzenia na średnicy to się zgadzam jest to leciutko i miło posłodzone o ile he500 sypały sporo cukru to heXy dodają szczyptę ksylitolu.
Me gusta jednym słowem.

Zbliża się kolejny czwartek a ja mam unikatowo i jednorazowo możliwość zrobienia dwóch spotkań w miesiącu.
Byli chętni więc zgodnie z planem żucam pytanie

Kto chce spotkać się w najbliższy czwartek powiedzmy od 18:00 ?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szczurz napisał:

Kto chce spotkać się w najbliższy czwartek powiedzmy od 18:00 ?

 

Ja jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ZenekHajzer napisał:

@audionanik a aqnh lepiej się komponują z łyżwą na dresie, czy z trzema paskami? A może z kotem/pumą?  :)

A tak serio - teraz mnie bierze na dosadniejsze sprzęty i chyba bym jaczembie nawet zniósł

Posłuchaj se na spokojnie w domu przez kilka dni...no i tylko i wyłącznie klasyka - załóż dresy z trzema paskami; nie rób siary!!!

16 godzin temu, Rafacio napisał:

Ja mało gadam o sprzęcie.

Wcześniej nie zwróciłem uwagi na tę sentencję.

Musiałeś więc strasznie cierpieć przez te 585 postów; może już przestań gadać, bo Cię to wykończy!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za chaos ale właśnie przyszedł nagły update od rodziny :(
Czwartek odpada ale piątek jest ok.

Możecie ?
Na razie na liście chętnych widzę tylko @konrad_a

Najwyżej posiedzimy we dwóch i będzie łatwiej słuchać :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za chaos ale właśnie przyszedł nagły update od rodziny
Czwartek odpada ale piątek jest ok.
Możecie ?
Na razie na liście chętnych widzę tylko @konrad_a
Najwyżej posiedzimy we dwóch i będzie łatwiej słuchać
 
Ja najpewniej też będę chętny

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się dziś około 18:00 - jeżeli ktoś chce wpaść wcześniej to da się tylko dajcie znać
Tutaj: Woronicza 25

Dom w okropnym kanarkowym ale tymczasowym kolorze wchodzi się chodnikiem od ulicy na tył domu i tam są wejściowe drzwi.
Dla tych co pierwszy raz polecam po przyjeździe zadzwonić do mnie: 609 73 20 92

@majkel
Uda ci się pojawić ? I czy jest szansa na odsłuchanie Balentina LD ?
Daca też chętnie bym posłuchał.
@konrad_a
Bardzo chętnie bym posłuchał etherów C jeżeli jest taka szansa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności