Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Spotkanie a może spotkania Krakowskie


szczurz

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, szczurz napisał:

I tak było wysoki sądzie :)
Można jeszcze wspomnieć że parę godzin wcześniej audionanik mnie namawiał na kupno :P

Zupełnie jak kiedyś gra w 3 kubki przy Floriańskiej lub Dworcu. @audionanik to był ten pan w dresie, który "przegrał" 100zł.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, majkel napisał:

Zupełnie jak kiedyś gra w 3 kubki przy Floriańskiej lub Dworcu. @audionanik to był ten pan w dresie, który "przegrał" 100zł.

Tlumaczę i objaśniam: @majkel chciał tylko pogratulować koledze Pawłowi zakupu i wcale nie jest zazdrosny; ja dresów nie noszę, a Paweł już wcześniej czaił się na hexy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra panie z tym.
Najpierw mi tymi kubeczkami wcisnął balentina teraz Xy a jakbym miał jakiś czas temu kasę to pewnie staxy bym od niego kupił.
A tak w ogóle na spółkę z VonBaronem i Jaworem zakazili mnie jakąś audiofilozą czy audiofilicą czy audionerwicą czy jak to się pisze.

No po prostu jak tu żyć :P
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były osoby chętne żeby spotkać się w następny czwartek też :)
Akurat następny tydzień mam wyjątkowo luźny więc opcja jest otwarta.
Koło wtorku wrzucę w tym wątku pytanie kto jest nadal zainteresowany i jeżeli chętni się znajdą to będzie spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, szczurz napisał:

Były osoby chętne żeby spotkać się w następny czwartek też :)
Akurat następny tydzień mam wyjątkowo luźny więc opcja jest otwarta.
Koło wtorku wrzucę w tym wątku pytanie kto jest nadal zainteresowany i jeżeli chętni się znajdą to będzie spotkanie.

 

tak długo niestety zostać nie mogę :(

dwa spotkania, dwie imprezy i wracam do siebie, dość napięty grafik ale jak byście coś chcieli ode mnie posłuchać czy pomacać to mogę zabrać ze sobą a najwyżej mi odeślesz po imprezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, audionanik napisał:

Dzięki za spotkanie. Wnioski:

- stare deteki 901, 911, 931grają przyjemniej niż obecne 880/990,

- ultrasony signature dj są naprawdę dobre,

- hexy nie zawiodły, klasa!

- @marekhall to zagłębie słuchawkowe.

Hexy i mnie urzekły! :)

 

A,  zapomniałeś jeszcze napomknąć o specjalnej wersji GS1000 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, szczurz napisał:

Były osoby chętne żeby spotkać się w następny czwartek też :)
Akurat następny tydzień mam wyjątkowo luźny więc opcja jest otwarta.
Koło wtorku wrzucę w tym wątku pytanie kto jest nadal zainteresowany i jeżeli chętni się znajdą to będzie spotkanie.

 

Wstępnie zawsze i wszędzie jestem chętny, może tym razem nic mi nie wyskoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj wysępić hexy od @szczurz-a.

Powiem od razu, że po domowym (w końcu) odsłuchu, mój zapał do ich ewentualnego zakupu nieco zelżał. Nadal twierdzę, że są dobre (separacja, holografia, przejrzystość, naturalność) przyjemne w odbiorze, fajnie zestrojone i można ich dłuuugo słuchać, ale już po kilkunastu minutach niezakłóconego niczym sam-na-sam, pokazały swe wady (chyba żadne słuchawki nie są od nich wolne). O tym jakie to wady pogadamy dłużej pewno na spotkaniu; a przede wszystkim kiedy inni chętni skorzystają z uprzejmości Pawła i też się zagłębią mocniej w ich przekaz. Mi hexy trochę przypominają inne planary, tylko że napędzane polem elektrycznym, a nie magnetycznym - a mianowicie SR-404. Są jednak od tych staxów nieco łagodniejsze, łatwiejsze w odbiorze i mniej podgrzane na średnicy, która w obu słuchawkach jest źródłem zarówno wszelkiego dobra i powodów do chwały jak i niestety przyczyną małych audiofilskich zgryzot.

Na pewno dla hexów nie pozbyłbym się moich drzewnianych hołków, ale to rzecz na dłuższe audiofilskie wywody.:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To typowe. Nie tylko przy słuchawkach. Tylko trzeba nie wiedzieć czego się słucha w danym momencie. Można się zdziwić. Można się zdziwić jak odtwarzacz CD za 1500 zł został godniem wybrany tym droższym. Droższy był droższy ok. 10x. Złudzeń już dawno nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności