Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki BT+ANC do 2000 zł


Yszty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuje zakup słuchawek Bluetooth z noise canceling do 2000 zł. Słuchawek będę używał do słuchania muzyki z youtube oraz lokalnych repozytoriów mp3 z smartfona. Testowałem wiele słuchawek ale nie znam się na markach innych niż pospolite sony, B&O itd. Może polecicie coś innego?

Odtwarzacz muzyki:

LG v30 - Android 8, Bluetooth

Testowane słuchawki:

ATH-ANC700BT

Sony WH1000XM2

Sony on ear 2 

B&O H9i  (Testowane na iphone - najbardziej odpowiadały mi co do wygody, dźwięk tez mi się podobał ale obsługują tylko kodek acc bez aptx, nie wiem czy różnica na androidze będzie duża.)

B&W PX ( dźwięk super natomiast wygoda jak dla mnie jest po prostu słaba w tych słuchawkach. Jakby połączyć dźwięk z PX oraz wygodę sony B&O H9i to dla mnie były by idealne :D)

Otoczenie do odsluchu:

komunikacja miejska

dom

samolot

 

Preferencje:

1. Komfort

2. Dźwięk 

3. Wykonanie

 

----------------

Do zestawienia dochodzą jeszcze słuchawki PSB M4U 8 

 

 

 

Czy warto zmienić źródło dźwięku na jakiś dedykowany odtwarzacz jak FiiO ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V30 nie zmieniaj. 

A co do słuchawek to może Ci się spodobają Definitive Technology Symphony 1. Są wygodne. 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!

 

Zastanawiam się faktycznie nad  Definitive Technology Symphony 1 tylko nie wiem jak z ich ANC? Dużym plusem jest, ze są na promocji za 199 dolka. Wiecie w jakim sklepie można je posłuchać?

 

P7 są tez fajne ale nie maja ANC ;/

 

Sony tez mam ciagle na mysli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd jesteś,  ja słuchałem w Krakowie. Wrzuć w wujka Google i poszukaj sklepów, a potem trzeba zadzwonić i dopytać. Jak dobrze trafisz to możesz tak jak ja mieć ze 2 godziny na zabawę nimi

a tu 3 testy tych słuchawek

1. benchmark

2. infoaudio

3. audio.com.pl

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmazynowy, testowałem w sensie odsłuchu według własnych preferencji w sklepach typu media markt. Dlatego prosiłem forumowiczów o pomoc w tej kwesti żeby dokonać dobrego wyboru. Twoje złośliwe odpowiedzi nie maja tutaj sensu.

 

Dzięki jaro zaraz posprawdzam jak to wygląda.

Edytowane przez Yszty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było złośliwe. Skoro testowałeś to zakładam, że coś z tych odsłuchów wyciągnąłeś i chyba wiesz które dźwiękowo najbardziej Ci leżą. Przecież nie powiemy Ci co sie bardziej Tobie podoba. Zrobiłeś najlepszą rzecz z możliwych, posłuchałeś sam więc mogę jedynie coś dodać na temat kwestii użytkowych, ergonomicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałem swoje doświadczenie i wytypowałem najlepsze z testowanych i zadałem pytanie "Może polecicie coś innego?". Nadal się upierasz przy swoim poprzednim komentarzu ? :)

 

Czy roznica pomiedzy AptX a AptX HD bedzie widoczna dla "nie audiofila"?

Edytowane przez Yszty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze do 1500 z ANC to już posłuchałeś, wiec nie ma co dodawać.

 

Sony WH1000XM2

Sony on ear 2 

 

Wedle sygnatury.
Ewentualnie Q35 II, ale słuchałem ich 15 min więc nie mam nic do powiedzenia, pierwsze wrażenie pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Yszty napisał:

Czy roznica pomiedzy AptX a AptX HD bedzie widoczna dla "nie audiofila"?

 

Obstawiam, że nie. W V30 i Sony możesz po LDAC połączyć jak już Ci wyżej napisano co daje podobno najlepsze rezultaty.

Słucham V30 + H900N po LDAC i uważam, że gra to jak słuchawki nie-bluetooth, więc czego więcej chcieć. :)

 

A jak ANC jest bardzo ważne to wtedy 1000X - nie ma lepszych.

 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, szyna49 napisał:

Witam,

również szukam przenośnych słuchawek i padło na sony wh-1000mx3 bądź PSB M4U 8. Pytanie jaka jest różnica?? Co przemawia za jednymi a co za drugimi?

W PSB podoba mi się, że można słuchać na kablu i bez, w SONY redukcja ANC.

 

Sony też można słuchać na kablu

Za Sony przemawia również najskuteczniejsza obecnie na rynku technologia ANC i aplikacja którą skonfigurujesz brzmienie jak chcesz

PSB pewnie mają mniej basów, ale dla mnie dyskwalifikowałaby je za to waga - 324g (Sony 255 g)

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności