Skocz do zawartości

Dobry, detaliczny player do słuchawek Audio Technica ATH MSR7 (max 900 zł)


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Inszy napisał:

Radzę przestać odwiedzać te miejsca, bo to jacyś mitomani.

 

No to zgłupiałem, albo dałem się nieźle wkręcić ? Przecież szczerze powiedziawszy, to nawet na tym forum padają w różnych wątkach

kwestie "wygrzewania" słuchawek czy właśnie odtwarzaczy... Ostatnio w Top-hifi (w Wawie na Andersa) gdzie pracuje dwóch pasjonatów

audio kupowałem słuchawki na prezent. Jeden z nich mówi do mnie,żeby tylko pamiętać o tym - że dopiero po kilkudziesięciu godzinach

wygrzewania będzie można w pełni usłyszeć ich możliwości.. Czyżby to wszystko serio były jakieś mity? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie są to mity szczególnie co do słuchawek. Membrana musi się ułożyć, więc jak popracuje trochę to poprawia się dźwięk. Tak jest np z Klipschami, potrzebują sporo by pokazać co potrafią. Jak kupiłem kilka lat temu Reference R6 in-ear to myślałem, że wyrzuciłem pieniądze w błoto. Po ok 80 godzinach grania zaczęły tak grać że niechcialo się ich z uszu wyjmować. Są podobno jeszcze bardziej wymagające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pawellt napisał:

 

No to zgłupiałem, albo dałem się nieźle wkręcić ? Przecież szczerze powiedziawszy, to nawet na tym forum padają w różnych wątkach

kwestie "wygrzewania" słuchawek czy właśnie odtwarzaczy... Ostatnio w Top-hifi (w Wawie na Andersa) gdzie pracuje dwóch pasjonatów

audio kupowałem słuchawki na prezent. Jeden z nich mówi do mnie,żeby tylko pamiętać o tym - że dopiero po kilkudziesięciu godzinach

wygrzewania będzie można w pełni usłyszeć ich możliwości.. Czyżby to wszystko serio były jakieś mity? ?

Czasami w słuchawkach można zaobserwować zmianę brzmienia przez wygrzewanie, ale zazwyczaj jest to kwestia tego, że przyzwyczajamy się do ich brzmienia. Bardzo rzadko są to duże zmiany.

W odtwarzaczach efekt jest niemal nieobecny.

 

@Jaro54 zachowujesz się jak nastoletni ****iarz. Ja rozumiem, że upały i głowa gorzej pracuje, ale jak już musisz odwalać taką kichę, to rób to przez PW.

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sheffunio napisał:

Oczywiście colorfly jako jeden z niewielu musi się wygrzać.

 

Tylko niestety nieco się zdegustowałem, bo okazało się że Colorfly C10, który dostarczył mi kurier (mimo że zamawiałem srebrny/grafitowy) dotarł... niebieski.

W sumie kolor nie gra, ale mimo wszystko.  Pan z Audeos twierdzi, że już tylko takie mają i raczej długo srebrnych nie będzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam jestem nowy na forum. Mam wspomniane MSR7 i szukam do nich odtwarzacza. Bedzie to moj pierwszy DAP. Mocno zastanawiam sie nad iBasso dx80 - koszuje ok 1600pln. Zastanawiam sie tez nad dx150 bo to tylko 400 zl wiecej (czy jest sens doplacac, duza roznica dzwieku?). Lubie bas, szeroka scene, dynamike. Glownie rock, dance ale czasem muzyka klasyczna. Myslalem o czyms na kilka lat do 2tys pln. Maniakiem audio nie jestem ale lubie dobra jakosc dzwieku ?. Czy ktos moglby cos podpowiedziec? Dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności